Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért élvezik annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért élvezik annyira, hogy kárt tesznek a másikban, visszautasítanak és ezzel eldicsekednek, Isten megbünteti ezeket majd?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 08:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elkiabálni, de bennem még egy nő sem tett kárt.
2015. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Ezt a kárt nem értem. Fizikailag nem tesznek kárt bennem. Lelkileg igen. Az állandó elutasítás, lenézés, semmibe vevés lelkileg tönkretesz. De hát nem szabad mutatni. A mai nők ilyenek.
2015. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Vannak emberek, akiknek ilyen a természetük. Ismerek ilyeneket és nem csak nőket.


Ha ez megnyugtat a karma törvények miatt természetesen visszakapják az élettől. Viszont ettől neked nem lesz jobb, próbáld elkerülni az ilyeneket.

2015. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
10%
Lényegében nem azért csinálják ezt, mert kárt akarnak tenni valakiben ez már csak a következmény. A nők élvezik, ha ők irányítanak valakit és felettük állnak a ranglétrán es ők szabják meg a kapcsolat jövőjét. De ez nem csak a nőkre a férfiakra is igaz olyan szinten, hogy ők meg kihasználni szokták a nőket. (Mindkét esetben tisztelet a kivételnek) Hát az már Isten dolga, hogy mit csinál velük :D
2015. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

Szabad akaratunk van valaszhatunk part magunknak Isten igy talalta ki.

Miert is buntetne ha varok arra a ferfire aki hozzam illik?

Visszautasitas a felnott elet resze tanulj meg vele elni.

2015. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%

#5

Te elolvastad a teljes kérdést, vagy csak egy részét?


A kérdezőnek nem az a gondja, hogy visszautasítják, hanem az, hogy visszautasítják ÉS ezzel dicsekednek, élvezik, hogy lepattinthatják.


A 'kárt tesznek a másikban' pedig annyit jelent, hogy, amikor a férfi próbál ismerkedni nem csak visszautasítják, hanem nyilvánosan megalázzák, kiröhögik és még büszkék is magukra.


Vagy például húzzák az időt, úgy tesznek, mintha adnának esélyt, közben mégsem, esetleg barátzónába rakják és mindig akkor vesznek elő, amikor szivesség kell.


Láttam már ilyet sokszor, a női nem legalja.

2015. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27 éves férfi vagyok idáig csak elutasítást kaptam nőktől. Én senkit nem utasítottam még el. De nem is akart tőlem senki semmit. Azt mondod az a felnőtt élet része? Ha engem elutasítanak akkor hogyan tanuljak meg ezzel vagy vele élni?
2015. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Mi van, ha Isten is nő? :D
2015. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, nagyon sajnálom, ha tényleg ilyen hülye vagy :(
2015. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
A nők gonoszabbak, mint a férfiak. Meghökkentő volt számomra, amikor a híres kísérletben, amelyben elektromos árammal "büntették" a (beavatott) alanyt, a nők sokkal többször tekerték nagyobbra a gombot. (Forrás: Esther Vilar) Nem tudni mi az oka, talán a fizikai gyengeségüket kompenzálják így.
2015. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!