Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha van barátnőm már lassan 2 éve, de folyton hajt a vérem és csajozok? Sose csalnám meg isten ments, de egyszerűen kell az, hogy lássam érdeklek még más lányokat is.

Figyelt kérdés
Oltogatom őket, felkóstolgatom de amit komolyabbra kerül a sor bejelentem hogy van bárátnőm és megszakítok mindent, majd kezdődik előről az egész... Kicsit lelkiismeret furdalásom van, de végsősoron nem csalom meg szóval nincs miért... Szerintetek ???

2013. jan. 9. 09:39
1 2 3
 1/21 Patrik24 ***** válasza:
Önértékelési gondod van, nem tudsz harmóniában lenni önmagaddal, a külső megerősítésektől és véleményektől függsz.
2013. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez igaz, és mi a tehendő ? :D
2013. jan. 9. 09:41
 3/21 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz.
2013. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt sejtem, hogy gáz.. van olyan nő aki hasonló cipőbe jár ???
2013. jan. 9. 09:43
 5/21 anonim ***** válasza:
Aki más emberek érzéseivel játszik, az sosem marad büntetlen.
2013. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hosszútávú kapcsolatban szükség is van visszaigazolásokra másoktól. Viszont ha ez állandó jelleggel történik, és már a kapcsolat eleje óta, akkor tényleg önértékelés probléma lehet. A saját megoldásodra neked kell rájönnöd.
2013. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

4


Egy egészséges nő tudja helyén kezelni az embereket, és nem játszik más emberek érzéseivel.

2013. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem játszok senki érzéseivel, és nem az elejétől van így csak az utóbbi 1-2 hónapba. Leginkább unalom miatt, melózok sokat és ezzel ütöm el az időt.
2013. jan. 9. 09:44
 9/21 anonim ***** válasza:
8-De igen, ez amit te csinálsz kimerítí a játék fogalmát.Mert csak magadra gondolsz, de azokra az emberekre nem, akikkel szemben ezt teszed.Ez nagyfokú egoizmusra is utal.A fent már említetteken kívül. Beteg lélekre utal aki ilyet csinál.
2013. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egy kis flört miért utalna beteg lélekre? Szerintem a másik fél is tisztában van ezzel, ha belemegy, hogy ez flört. Nem a kezüket kéri meg. Kérdező, én akkor voltam így, mikor már nem volt okés a kapcsolatom egészen. Meg lehet találni ebben az egyensúlyt, hogy visszajelzéseket kapj más nőktől, ez nem beteges, de ha állandóan erre van igényed, akkor gondolkozz el, mi hiányzik a kapcsolatodból. 27/N
2013. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!