Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha van barátnőm már lassan 2 éve, de folyton hajt a vérem és csajozok? Sose csalnám meg isten ments, de egyszerűen kell az, hogy lássam érdeklek még más lányokat is.

Figyelt kérdés
Oltogatom őket, felkóstolgatom de amit komolyabbra kerül a sor bejelentem hogy van bárátnőm és megszakítok mindent, majd kezdődik előről az egész... Kicsit lelkiismeret furdalásom van, de végsősoron nem csalom meg szóval nincs miért... Szerintetek ???

2013. jan. 9. 09:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10-Ez amit ő csinál ez nem flört.
2013. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10-es én is így gondolom :)
2013. jan. 9. 09:52
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem a kezüket kérem meg majd bejelentem hogy bocs mégse, csak szimplán fölörtölgetek. Szerintem ebbe semmi nincs ez egy időszak most iylen, ti meg túlreagáljátok. Szimplán szügsége van az embernek, a visszajelzésre.
2013. jan. 9. 09:55
 14/21 anonim ***** válasza:
Kicsit befolyásolható vagy, nem? :) Visszajelzés oké, addig a szintig amíg úgy gondolod a párodat nem bántanád meg, ez egy nagyon fontos kiegészítés.
2013. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem érzem magam befolyásolhatónak, sőt... Nyilván a párom ennek sem örülne, de nem is vágna eret, hogy megcsalom, mivel nem csalom meg :D
2013. jan. 9. 10:01
 16/21 anonim ***** válasza:
Igenis van miért lelkiismeret furdalásodnak lenni. Ezt addig fogod csinálni amig le nem buksz egyszer és a barátnőd jól ott nem hagy, gondolkozz elöbb és akkor megspórolhatod ezt. Könnyen kiderülhet a dolog. Csak kell egy ismerős akinek pont a barátnőjével, ismerősével csináltad meg. Nagyon egoista vagy abba nem gondolsz bele ez neki ogy esne csak az számit hogy te kielégítsd az egodat. Néha nem ért belegonbdolni magad az ő helyzetébe, akkor hátha elmegy tőle a kedved.(és ez a életed folyáman sok helyzetben meg kell tenned). neked hogy esne ha ö ezt csinálná. végülis semmit de mégis. Megbolondulnál a féltékenységtől valószínűleg. Amugy nem biztos hogy csak önbizalomhiány, ezt gyakran az éretlenség vagy a tapasztalatlanság okozza. Nem véletlenül akkor kell komyol kapcsolatban élni ha már nem érdekel más addig amig abban minen jó és mindent megkapsz. Ha van elég tapasztalatod el jutsz oda hogy azzal legyél akivel a legjobb akkor nem vágysz másra (se hódításra) mert ugyis tudod hogy nála nincs jobb jelenleg.
2013. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van! Ezen elgondolkodok.
2013. jan. 9. 10:24
 18/21 bumbi02 ***** válasza:

Mikor bennem ez előjött, és már nehéz volt visszatartanom, volt bennem annyi, hogy szakítottam barátnőmmel. Mert ha már másokkal szívesebben flörtölök mint vele, akkor az nem biztos hogy jó, és inkább szakítok vele "békésen", mintsem azért, mert mással összeszűrtem a levet.


Ahhoz pedig hogy lásd érdekelsz még más lányokat is, nem kell flörtölni velük. Ha figyelsz, észreveszed amúgy is.

2013. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
igazatok van, kicsit eltévedtem a nagyvilágba de hála nektek kezdek vissza evickélni :) köszönöm a véleményeket tényleg!
2013. jan. 9. 11:24
 20/21 anonim ***** válasza:

íme egy másik lehetőség is ami erre késztet : kapuzárási pánikod van.

ez 40 felett fordul elő férfiaknál.

ha fiatalabb vagy,akkor nyilván számos másik oka van késztetésednek amit most nem sorolnék fel.

2013. jan. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!