Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan lány/nő, akit még érdeklek?

Figyelt kérdés

Mert nagyon azt vettem észre, hogy az elején még csak-csak érdeklődik, de egy rövid idő után abbamarad mindennemű érdeklődés, és csak a saját problémája lesz a fontos, az hogy én mit érzek, mit szeretnék, az már mellékes.

Vajon ezért nem is sikerült eddig egy párkapcsolatot sem összehoznom?

29 F



2012. dec. 16. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd, nem akarlak elkeseríteni, de annak, hogy nem érdekled a nőket, annak egész egyszerűen oka van. Ha az elején érdeklődik, randizik veled, akkor nyilván nem a külsőddel van a gond.
2012. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden lehet az oka. Ilyenkor véget ér a kapcsolatotok? Ha Ő nem keres akkor Te sem? Valami itt nekem nem stimmel, de kevés az infó...
2012. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A probléma ott kezdődik, h neten ismerkedek, és még a randiig sem jutok el, mivel szerintem unalmas vagyok.
2012. dec. 16. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő ilyen, csak az a fontos, h neki legyen jó.
2012. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Értem. Én is neten ismerkedtem meg a párommal, ő is panaszkodott hogy sokan nem irtak vissza szóval ebben az esetben szerintem nem csak Nálad lehet a probléma.

Jó taktika ha kérdezel, mert mindenki szeret magáról beszélni de ahogy olvasom azt szoktál is tehát valami más a gond. A válaszaikra hogyan reagálsz? Nem elég egy ühüm...Ha jó hallgatóság vagy az már fél siker de el kell tudni adni magad fel kell kelteni a hölgy érdeklődését is. Talán egy hobbi, vagy valami ami érdekessé tehet ami azt sugallja hogy egy jó arc vagy és jól járna veled. Figyelj, ha gondolod én szivesen beszélgetnék veled több mint 10 éves tapasztalatom van a társkeresőkön és a pasik terén talán meg tudnám mondani mi a baj ha beszélgetünk egymással. Igy sajnos csak tippelgetek... :)

2012. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik! És ne itt sírjál!
2012. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azon is lehet segiteni ha unalmas vagy. Jó a humorod? Mindenki szeret nevetni, ha sikerül megnevettetned az jó pont. Nem kell egy humorheroldnak lenni de vidámnak és pozitiv beállitottságúnak érdemes, a panaszkodós savanyú embereket mindenki kerüli.

Van autód? A profilod látogatottságát növelheted egy macsós autós képpel, a felszínes pénzorientált nők biztos megrohamoznának.

Gyakori hiba amit még sokan elkövetnek, hogy zavaros összefüggéstelen és helyesirási hibáktól hemzsegő leveleket írtak. Az első levél egy első benyomás ezért meg kell adni a módját, formáját. A végén már egy levélből eldöntöttem ki érdemes ismerkedésre és ki nem ezt szerintem a többi nő is igy csinálja, aki sok levelet kap tehát ki kell tünni valamivel a többi közül. Nagyon ötletes bemutatkozó leveleket kaptam, tényleg kreativ volt az illető és bár nem lett belőle semmi nagyon jó barátom a mai napig. Ennyi jutott még eszembe igy hirtelen.

A nagy számok törvénye alapján ha sok embernek irsz, előbb utóbb akad valaki akivel sikerrel jársz. (amellett, hogy tapasztalatszerzésnek is remek)

2012. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy azt nézem, hogy Te vagy az új debreceni srác. Ő is csak rinyált itt egyfolytában... Kb pont mint Te:D
2012. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
magad szerint unalmas vagy? hol itt az önbizalom? ne haragudj de szerintem a lányoknak az egyik legfontosabb, hogy a pasi akivel randizik annak legyen önbizalma. a lányok amúgy is félősebbek, meg neten elég nehéz, hiszen a lányok nem állnak le mindenkivel, észnél kell lenni,hogy kivel mennyit beszélgetsz és, hogy miket mondasz el....
2013. febr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!