Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Taszító ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító ha egy férfi nem dolgozik és ez még így is marad pár évig? Mit gondoltok róla ezek alapján? Már nem 20 éves.

Figyelt kérdés

Örökölt majdnem 10 milliót. Pontosabban ingatlant és földet, amit jó áron pénzzé tett. Mikor fiatal volt nem tudta mit szeretne csinálni és melósként dolgozott középsuli után pár évig. Mikor pénzhez jutott, nem kellett a napi megélhetéssel törődnie már és elgondolkozhatott az életéről, bejárt helyeket, lelkileg új életet kezdett. Most olyan havi 100-120 ezer forintból él (lakhatás, étel, ruhák, szórakozás).

Már 1,5 éve tanul (jogosítvány, eddig két középfokú nyelvvizsga, mindjárt végez egy OKJ-vel) és elvan mellette a hobbijaival, családjával, barátaival. Kigyúrta magát a 2 méteréhez a régi 75 kg-os pálcika alkatából 95 kg-os szálkás-férfias alkatúra, végre szeret nyak alatt is tükörbe nézni.


A legfontosabb viszont, hogy már lassan megtalálta mit csinálna az életével és elkezdték érdekelni a pénzügyek. Most érettségizik majd újra matekból és szeptembertől főiskolára megy pénzügy szakon. Szeretne majd egyszer bankban dolgozni.

Ismerkedik nőkkel, szokott randizni, volt is az életben néhánnyal (még két kézen megszámolhatóval), de sosem meri ezeket mondani nekik.

24/F


2016. jan. 17. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Furcsa lenne, de te életed, senkinek semmi köze hozzá. Nem kell híresztelni. Ösztöndíjból élsz azt viszontlátás.
2016. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki nappalin tanul, és olyan az anyagi helyzete, hogy nem kell dolgoznia közben, akkor azzal nincsen semmi gond.
2016. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én életcélom, hogy ne másnak kelljen robotolnom a semmiért 8-17ig. Utána meg a többit nem munkának tekintem, főleg ha az én saját váram épül és nem másé.
2016. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A leírást olvasva nem egy lusta emberről van szó, aki elvárja, hogy eltartsák, és ez így neki kényelmes, itt vannak célok, tervek, van esély, hogy nem a hajléktalanok és segélyen élősködők számát fogja növelni. Szóval szerintem egy ilyen ember nyugodtan felvállalhatja magát, biztos lesz, aki értékeli.
2016. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leírás alapján nem taszító, mert előrelátó, érett felfogású pasi.

22L

2016. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg nőként én ugyanígy vagyok.

Fiatal koromban nagyon elcsesztem a pályaválasztást,nemrég jöttem rá mivel akarok foglalkozni.

Dönthettem,hogy vagy tanulok 2 évig és erre koncentrálok vagy dolgozok,de akkor szakmailag sehova se jutok,lehetek az egyik állásból a másikba szédelgő vagy örök munkanélküli mint annyian.

Sokat gondolkodtam rajta,mert a mai közfelfogás szerint aki munkanélküli az eltartott,lusta stb.

Nekem a párom dolgozik,de ha ő nem lenne is belefognék,pénzem van annyi,hogy 2 évig (akár többig) is fent tartom magam munka nélkül ha úgy alakul.


Én kikértem 1-2 olyan embernek a véleményét akikre felnézek akik elértek már sok mindent az életben.

Mindegyik azt javasolta,ha megtehetem tanuljak.

Hozzáteszem,hogy nekem van egy gyerekem is,tehát rá is gondolnom kell mindenféle szempontból.

Én így döntöttem.

28 vagyok,2 év belefér (utána meg főiskola de az már munka mellett levelezőn) dolgozhatok még eleget az életben.

2016. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!