Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nő hív randira egy férfit?

Figyelt kérdés

Férfiak, ti mit szólnátok hozzá? Nem esne rosszul, ha egy nő kezdeményez?

Nők, ti csináltaok már ilyet? Milyen lett a kapcsolat, ha lett?

Ha van kedvetek leírhatnátok a sztoritokat, a témával kapcsolatban:)



2015. aug. 24. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Pasit nem hívtam még randira, ők hívtak engem, pedig nem egy mai csirke vagyok:)


Szerintem maradj nyugton, és várd meg, hogy a pasi akarjon téged látni:)

2015. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Olcsó hús.. Nem fog annyira értékelni, mert nem kellett megküzdeni érted.
2015. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem már hívott randira egy lány egy haveromon keresztül üzent. Csak az volt a gáz, hogy pont a haverom pályázott rá, s neki rosszul esett, hogy a csaj velem akar találkozni, s ráadásul ő kezdeményez. Így a haverom "elfelejtette" közölni velem, hogy a csaj üzent nekem, majd 2 hét múlva mondta meg. A csaj meg mérges lett, hogy 2 hét múltán sem kapott választ tőlem. Így már nem óhajtott velem találkozni, rám fogta, hogy biztos meleg vagyok. :)

Az más kérdés, hogy nekem a lány nem az esetem.

Csak nevettem az egészen, gondoltam legyél boldog a gondolattal. :)


Egyébként én nem veszem rossz néven, ha a lány kezdeményez, így legalább tudom, hogy szimpatikus vagyok neki, s nem kell ezzel a kérdéssel magamban foglalkozni. És a pasi is lehet bátortalan, így a nő veszi át a kezdeményezést.

2015. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor nem gáz? :D Vagy, ha mondjuk csak egy kis beszélgetésre, találkozóra hívom el? Aztán, majd kialakul valami ha akar.

2015. aug. 24. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt tettem. Beszélgetni hívtam a férfit, nem randizni. Akkor még nem is tudtam, hogy akarok-e tőle bármit. Jól sikerült, egymásra hangolódtunk. A második ilyen találkozón ösdzejöttünk. Azóta is együtt...
2015. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 opened paradise ***** válasza:
100%
Én szeretem,egyáltalán nem zavar.
2015. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam már ilyet, mert nagyon szerettem a srácot, csak neki még nem volt senkije, így elég félénk volt...Azóta már megkérte a kezem :)


22/L

2015. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Sok sikert hozzá;)
2015. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bírnám a dolgot, bárcsak egyszer összejönne egy ilyen...
2015. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
engem, mint önbizalomhiányos srácot, egyszer egy lány elhívott. mintha rabszolga sorból trónra ültettek volna. és egyértelmű volt hogy ki a királynőm.
2015. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!