Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is szomorú ez egy kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is szomorú ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Egyedül vagytok és arra gondoltok, hogy talán majd egyszer lesz valakitek, csak éppen most valaki más bässza.
2016. jan. 16. 00:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz. Lehet, hogy ő is olyan lúzer, mint mi, és egy hasonló oldalon panaszkodik arról indirekt módon, hogy egyedül van.
2016. jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a gondja a kérdezőnek, hogy a jövendőbeli barátnője jelenleg kapcsolatban van és összefekszik a barátjával.

Sokkal inkább arról lehet szó, hogy akivel össze fog jönni, az most éppen a diszkóban rázza a seggét, és minden hétvégén másik nagyképű bunkó macsó szurkálja.

2016. jan. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert én már beletörődtem, hogy egyedül is maradok. De komolyan. Már nem sajnálatom magam meg ilyenek... Egyszerűen elfogadtam. Talán így lesz a legjobb mindenkinek.
2016. jan. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szeretnék arra gondolni, hogy van egy hozzám hasonló lány, akivel érdeklődési körökben megegyezünk, akinek még sose volt pasija, aki most is az ablakban ül és pont rám vár. A valóság kicsit más. Tényleg rossz belegondolni, hogy mialatt évek óta magányos vagyok, közben a nekem tetsző lányokat sorra húzzák a gorillák.
2016. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én igazából leszarom. Az életre valók szaporodnak, aki meg nem az, az elpusztul. Ha találok valakit egyszer, akkor én is tovább viszem a génjeimet, ha nem, akkor ennyi, akkor nem voltam életrevaló.

Annyi szerencsém van, hogy ma már egy kis pénzért is lehet kapni "szerelmet" 1 órára. :D Szóval lehet kipróbálom azt. Mert tök mindegy, hogy egy 20-on éves lányt szednék fel, valami véletlen folytán, vagy egy hivatásoshoz mennék el, mert általában már mindkettő több f...t fogott, mint kilincset. Csak az egyik pénzért, a másik meg buliból.

2016. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nem mindenkit basznak most. van, aki éppen 2 kapcsolat között van, van, akinek meg kapcsolaton belül nem működik.


én jobb szeretem úgy nézni, hogy most mással van, de engem szívesebben baszna :-)

2016. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, szomorú. De tényleg. Csak itthon ülök és vizsgaidőszak van. Lehet, hogy a jövendőbeli társamnak is, csak neki vizsgák után van kit felhívnia, hogy akkor hogy sikerült. Például.
2016. jan. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!