Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tanácsolnátok? Szomorú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok? Szomorú, kedvetlen vagyok, ezen hogy lehet segíteni?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok együtt a párommal, aki a férjem is. Boldogok vagyunk és szeretjük egymást, de sajnos egy ideje rosszkedv telepedett rám. Igazából egyrészt, mert sokat dolgozom, férjem úgyszintén. Sokszor vagyunk hulla fáradtak. Keveset is járunk el mostanában. Ha elnegyünk valahova, akkor az jól szokott sikerülni, jól érezzük magunkat, tehát minden megvan ami kell. Hozzátenném, hogy egy ideje szeretnék babát, napi szinten eszembe jut, de úgy érzem, hogy a férjem még nem kész rá, pedig ő is szeretne. Rossz, mert valahogy úgy érzem egy gyerek hiányzik az életemből és már vágyom rá. Ezt ő is tudja, mert már többször beszéltünk róla.
2015. dec. 16. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

segítene egy gyerek?

az nem azért van hogy megjavítson!

mivel lesz jobb? a férjed akkor se lesz otthon. programok akkor is ritkán lesznek

2015. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Magad is leírtad, hogy van tényező,ami miatt kedvetlen vagy.Munka,munkahelyi stressz,kevés minőségi idő a férjeddel.


Először oldjátok meg ezt a problémát, és apró lépésenként javítgatni. Most jönnek az ünnepek, próbáljatok meg előre eltervezni, hogy legyen közös szabadságotok, eltöltött kellemes hétvége, bármi. Beszéljétek meg, mit szeretnétek együtt csinálni.


Az miatt meg ne aggódj, hogy úgy érzed a férjed nem kész egy babára,mert ha azt mondja, ő is szeretne, akkor remélhetőleg úgy is van és nem hazudik :)

2015. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velunk ugyanigy volt...Aztan a ferjem kavarni kezdett a koleganojevel(sokat volt ott,nem jott a baba,kedvetlen voltam en is a munkahelyi gondok es a baba miatt) Tobbszor javasoltam,kapcsolodjunk ki es toltsunk minosegi idot egyutt...stb Teljesen hiaba valo probalkozas volt,mert kozbe csalt.Teljes kudarc es sikertelenseg....Persze akkor tudtam meg h osszejott a baba,amikor o is elmondta h megcsalt es elkoltozott.Elvaltunk!
2015. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a gyerekkel próbáld kezelni a helyzetet.

A baba kérdésről beszélgessetek többet. Az is már lehet sokat dob a kedveden, hogy látod, hogy nem reménytelen eset a férjed.

Ha a munka miatt vagy fáradt, akkor vegyetek ki egy kis szabadságot, menjetek el valahova feltöltődni (nem kell világot látni, pihenjetek és foglalkozzatok egymással).

Ha javul a helyzet, akkor jöhet a baba. Ellenkező esetben csak romlani fog a helyzet. Fáradt leszel, jobban fog zavarni, hogy a férjed sokáig dolgozik, a baba miatt még kevesebbet lehet kimozdulni.

Nekem az a véleményem, hogy gyereket csak kiegyensúlyozott állapotban szabad vállalni, mert ha mentőövként tekint rá az ember, akkor valószínű, hogy el fog vele süllyedni...

2015. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!