Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja azt sok srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt sok srác, hogy a barátodnak adja ki magát, aztán mikor már nem lát reményt arra, hogy összejöttök, szó nélkül lelécel?

Figyelt kérdés
Ez annyira gyökér dolog. Ha fel akar szedni, akkor ezt közölje már a legelején, mert a friendzone az friendzone is marad.
2015. dec. 21. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

mert beraktad friendzone-ba és úgy gondolja hátha megváltozik a véleményed róla, aztán mikor rájön h esélytelen annyiban hagyja a dolgot mert nem akar több energiát belefektetni abba h meghódítson...

Nemrég tanultam meg a következő lány ha barátságot ajánl fel minden jót kívánok neki az élet további részében mert én úgy gondolom nő és férfi között nincs barátság valaki mindig többet akar... Nos aki felajánlja h csak barátság nyilván ő nem akar többet...

Ha ezt mondja ezentúl nekem egy nő akkor nem fogok még hónapokig teperni h teljesen elnyomorítsam az érzéseimet....

2015. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az első jól leírta a dolgokat ! mert mi pasik a barátzónában reménykedünk hogy hátha talán esetleg össze jön valami
2015. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem van 1-2 fiúbarátom, akikkel az elején nem sima barátságként indult a dolog, mert valamelyikünk többet akart, de ez elmúlik, és meg lehet beszélni a dolgokat, és utána tök jól működik a barátság.
2015. dec. 21. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert az első 10 percben eldöntöd, hogy barátzóna vagy sem. És mikor rájön, hogy az, inkább lelép. Mit gondoltál, hogy barátkozni akar?
2015. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 10 perc?


A csajok tudat alatt a másodperc töredéke alatt eldöntik, hogy az adott srác partiképes e vagy sem. nem kell ehhez 10 perc.

2015. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Sok lány azzal áltatja a fiúkat, hogy nekik egy komoly kapcsolat csak akkor tud kialakulni, ha előbb barátok egy fiúval, jobban megismeri és idővel beleszeret, ha a fiú jelét adja annak, hogy többet szeretne.


Ezért úgy vannak vele, hogy inkább bekerülnek a friendzone-ba, így sokszor a közeledben lehetnek amiről úgy gondolják, hogy jó, hiszen nagyon vágynak rád és jobb mint a semmi. Persze legbelül tudják, hogy csak áltatják magukat és hiú ábránd az egész, amikor pedig ez tudatosul bennük, rajtad verik le azt a keserűséget amit a szerelmi bánatukból éreznek.


Tudod több lányismerősöm is mondta már ezt a barátkozós marhaságot aztán én lettem leoltva amikor közöltem velük, hogy ez egy baromság amit mondanak, süket női duma ami még csak nem is valós mert, ha valóban bejön nekik egy férfi akkor ott nincs évekig tartó barátkozás mert egyből tudják, hogy kell nekik és lesz szex és legfeljebb egy hónap majd az ágyában lesznek.

Közölték, hogy ez egyáltalán nem így van, nos ugyanezen lányok fura mód nem az egyik fiúbarátjukkal jöttek össze, hanem egy buliban vagy máshol meglátott sráccal akibe azonnal beleestek és micsoda véletlen, egy hónapon belül már jártak és az ágyat is megjárták.


Igazából, ha a lányok egyenesebbek lennének akkor a fiúk is, te egy ritka kivétel lehetsz ilyen téren.

2015. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
már bocsánat de egészséges férfi nem fog nőkkel barátkozni max asex vagy homosexuális a férfi . a barátségra ott vannak a férfiak a nők nem barátkozni valók
2015. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fordítva is gyakori baleset
2015. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi barátok maradtunk a volt párommal, ő szakított. Aztán voltak jelei annak, hogy megbánta, de én mindig mondtam, hogy csak a barátja akarok lenni. A szakítás után minden áldott nap keresett, a becenevemen szólított, ahogyan csak ő... Aztán pár napig sokat voltunk együtt, le is feküdtünk... De mondtam, hogy én nem akarok többet (pedig akartam, csak arra vártam, hogy ő lépjen). De nem lépett, mert én állítottam, hogy nem akarok többet. Megunta, és már nem ír....
2015. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!