Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ez a srác, de ez az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ez a srác, de ez az egész miért van?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki kicsit nyomibb, de magát is szereti szerencsétlennek beállítani, és eddig csak dumálgattam vele, de nem éreztem semmit, de unaloműzésnek jó volt. Minden nap beszélünk, de ez így természetesnek tűnik, viszont most mesélte, hogy lesz egy találkozója egy lánnyal, és féltékeny lettem, és zavar. De most mit csináljak? :D
2015. dec. 4. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy egy régi PUA trükk. Méghozzá kombináció. Diszkvalifikálta magát, komfortot épített és végül bevetette a Preselection-t
2015. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1


Na ja höö hööö dzsá hee meg kombinálva egy kámehámés, tájdzsucuval!


Azért zavar kedves kérdezőcske, mert szeretnéd uralni a barmot, kell egy csicskás hajbókoló. Nőből vagy elvégre.

2015. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, hát unaloműzésképp örülj neki, hogy épp megmenti magát tőled.
2015. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!