Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 17 éves egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 17 éves egész komoly srác összejöhet egy 14 éves bohém csajjal?

Figyelt kérdés
régóta ismerjük egymást és jól elvagyunk de láttam ahogy lekoptatja azokat a csajokat akik úgy legyeskedtek körülötte ( vagy inkább nem hagyták élni) szóval nem tom...

2014. júl. 27. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Hú de bohém lehet valaki 14 évesen.
2014. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért, ha azt mondom, hogy nem, akkor nem jössz össze vele?
2014. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem a cikizésért írtam ki amúgy meg bárki bármi lehet ha így tetszik szórakozott életvidám poénos
2014. júl. 27. 22:30
 4/8 A kérdező kommentje:
gondoltam ti tudnátok segíteni de ha tévedtem akkor tévedtem ..
2014. júl. 27. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
a Bohemians Prahában játszik?
2014. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem simán,,de hogy a srác mit szeretne az más kérdés,,lehet nem csak beszélgetni...
2014. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolnak ha csak azt szeretné nekem az se gond ha csak barátok maradunk.... sőt az meg tartósabb is
2014. júl. 29. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet. Miért ne?

Ha másokat lekoptatott, de veled nagyon jól elvan, akkor az jelent valamit. Szerintem érdemes lenne megpróbálni :)

2014. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!