Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért én vagyok a hibás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a hibás, ha megtetszik egy foglalt srác?

Figyelt kérdés

Előfordult, hogy megtetszett egy olyan srác, akinek barátnője van, jegyben járnak, vagy esetleg már házas két gyerekkel. (Nem, nem 40+-osakra hajtok, inkább 25 környékén)

Sose jutna eszembe foglalt srácra hajtani, a szeretője se lennék senkinek.

Mégis mindenki úgy néz rám, mint a véres rongyra, hogy ha kiderül, hogy aki tetszik, azt már elvitték előlem, mint a véres rongyra.


Miért?


2015. dec. 16. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minek árulsz el ilyeneket?
2015. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert ilyenekbol van megcsalas, amit a kommjuniti normalus resze elutasit, a retardalt resze meg jon azzal, hogy a fiu a hibas. En ra sem nezek foglalt lanyra, minek? Nem akarok rosszat annak a sracnak es van 2 milliard masik lany a bolygon. Te is pont azt fogtad ki, akinek mar van parja. Hat gratulalok
2015. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs a homlokára írva, szóval honnan tudjam, foglalt-e?
2015. dec. 16. 19:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Most tudod. Felejtheted is el
2015. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha nem dirigálnál? Nővel beszélsz, nem valami clever bot-tal. istenem, ez az oldal...
2015. dec. 16. 19:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert az embereknek saját magukkal kapcsolatosan mindig minden szent, de ha másról van szó, rögtön elítélnek.
2015. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy hibás, ha tudsz uralkodni magadon. Meg ne kürtöld szét, nem mindenki veszi jó néven ha azzal kacérkodsz, hogy foglalt pasikról álmodozol.


Keress szinglit, ne a foglalt érdekeljen.

2015. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Es mi a fsz van akkor, ha novel beszelek? Emberrel beszelek inkabb, nem?
2015. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert a nő nem ember? Ahogy írsz, abból nagyon úgy fest, nem.
2015. dec. 16. 19:33
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
De ember. Csak nem kene kiemelni, hogy novel beszelek. Ez olyan nagykepu cucc
2015. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!