Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok foglalt lány a korosztályomban?

Figyelt kérdés
Egyetemi évfolyamtársaim közül 3 lány tetszik nagyon, persze mindegyikről kiderült, h foglalt, de nem csak ők, hanem úgy összességében a lány évfolyamtársaim 80%-a foglalt, azok is akik nem tetszenek nekem. Meg az ismertségi körömben a korosztályomban kb. minden lány aki bejön arról tudom, h van barátja. Unom már ezt. Pedig jól nézek ki, nincs semmilyen defektem, mindenem megvan, célok, egyetem, pénz, barátok stb. kivéve egy barátnő. Elvileg simán találhatnék ,de aki tetszik az mind foglalt. Mit csináljak, keressek más korosztályból barátnőt?

2015. nov. 12. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert valószínüleg érettek a kapcsolatra és a többi fiú gyorsabban lecsapott rájuk mint te. Keresgélj kicsit fiatalabb korosztályban 3-4 év kor különbség bellefér fõleg ha te vagy az idõsebb.

Én Pl 18 vagyok a párom Pedig 21.

2015. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Vagy csak kamuznak, ez a leggyakoribb lerázós szöveg mert pontosan tudják, hogy a férfiak nagy részét köti a becsület és más csajára nem szívesen nyomulnak, ha pedig mégis akkor azzal ráznak le, milyen szemét vagy, hogy ezt teszed.

Vagy pedig sok lány úgy van kapcsolatban, hogy többen járnak egy fiúval (már, ha nagyjából egyenlően oszlanak meg a nemek az egyetemeden). Azt is vedd számításba, hogy sok egyetemista csaj választ magának 35, 40 feletti férfit, hogy ne kelljen aggódnia a tandíj miatt, esetleg egy ilyen korú nős férfi szeretője amibe nem fér bele egy kapcsolat neki.


Kérdezd meg az egyetemen tanuló fiúkat is és nézd meg, hogy hány százalékuknak van barátnője.

2015. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kamuzzák, h van barátjuk, mert nem én kérdeztem rá, hanem láttam facebookon, h kapcsolatban vannak.
2015. nov. 12. 11:12
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Köti a becsület egy lófszt :D Nem azért, de 3 olyan csajjal is "voltam" akinek közben pasija volt, és jelzem, nem csak engem nem érdekel az ilyesmi. Nagyon egyszerü kiküszöbölni, hogy ilyen dumával építsenek le. Sőt, tulajdonképpen én nem is értem, hogy miért "csajozik" manapság sok srác ennyire nyilvánvalóan. Nos, nem kell rákérdezni, illetve nem kell megkérdezni, hogy szia Nóra, járunk? Vagy ha elhívod az egyetemi büfére kvzni, és azt mondja, hogy á neki pasija van, akkor meg visszakérdezel, hogy na és, megtiltotta hogy koffeint vigyél a szervezetedbe vagy mi a türó?

Szóval szard le hogy foglalt. Csak ne legyél bfék.

2015. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
azt ne felejtsétek el, hogy egy lány bármikor, mind a tíz ujjára talál egy-egy pasit. A fiúknak viszont nehéz, mert a nők válogatósak, és ezt meg is tehetik.
2015. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Akik lepontoztak, azoknak szeretném jelezni, hogy a huszonéves korosztályban minden csajra jut két férfi 8ugyanis az ekorú csajuknak az egyetemen még a 30 éves tanársegéd is csapja a szelet) A csinosabb lányokra meg 5 iis. Ha azt várjátok, hogy végre szabad legyen valamelyik, akkor mire kettőt pislogtok, máris van másik pasija a csajnak. Azt is elmondom miért. A nők nagyon nagy százaléka (főleg a fiatalok) nem lép ki kacsolatból Ha az ő döntésén alapul, akkor 99% hogy azért lép ki, mert a következő pasit már kinézte. Aki nem hiszi, járjon utána.

Szivesen

2015. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, mindened és még pénzed is megvan, akkor egyszerűen csak nyúlbéla vagy. Próbálkozhatsz más korosztállyal persze, meglátjuk ott mennyire leszel nyúlbéla. :D
2015. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Miért kifejezetten csak a saját korosztályodból keresel?

Tegyük fel hogy 21 éves vagy. Akkor simán próbálkozhatnál 16-21 éves lányoknál. Ne csak a konkrétan veled egykorúak érdekeljenek.


2. Miért csak a környezetedben próbálkoznál? Nem mersz odamenni egy neked tetsző ismeretlen lányhoz az utcán/suliban/buliban/a buszon/a boltban/a plázában, stb helyeken?

2015. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:

Zolikám, te vagy az?

Semmit ne csinálj. Vagy megszerzed, és mindened oda, vagy egyszerűen kivársz.

26/F

2015. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát azért a saját korosztályomban, mert velük vagyok körülvéve. Más korosztályokból kevés ismerősöm van. Csak úgy nem szoktam odamenni idegenekhez.
2015. nov. 12. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!