Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány foglalt már akárhogy néz ki?

Figyelt kérdés
Több száz lánnyal próbáltam ismerkedni hozzám hasonló korban évek alatt, volt közte mindenféle, de mindig mindegyiknek barátja volt.
2015. szept. 26. 21:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
22F
2015. szept. 26. 21:38
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt aki kb. ezzel kezdett, de volt aki semmi jelét nem adta, aztán fb adatlapon jött a koppanás, hogy kapcsolatban xy-nal.
2015. szept. 26. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Sokaknak tenyleg van, de biztos akad olyan is aki csak ezzel akar kulturaltan lekoptatni.
2015. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tényleg van mindnek mert utánajártam vagy csak úgy alakult h láttam a barátjával.
2015. szept. 26. 21:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Eddig aki nekem megtetszett, azok közül mindegyiknek volt barátja.
2015. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
telített a piac sajnos valahogy probáld eladni magad
2015. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen
2015. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Komolyan, kezd átmenni ez a párkeresés valami marketing, kereskedelmi tevékenységgé, mint Kínában, ahol konkrét házasságpiacok vannak. Kiteszik a férjjelölt önéletrajzát az asztalkára, ahogy a menyasszony jelöltét is, és az életrajza, képzettsége, vagyoni helyzete, hobbijai alapján kiválasztják a megfelelőt.

Itt is már az a trend, ki a kulákabb, ki tud nagyobbat hantázni, ki a kidolgozottabb testű ember, kinek nagyobb a farka, kiről híresztelték már el, hogy nőcsábász, mert akkor ugye jobban kell, mivel ért a nőkhöz (most tagadni fogjátok, de így van ez). Kb. add el magad. :D Érdekes...

2015. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudod vannak komoly es kevesbe komoly kapcsolatok, az, hogy egy lany kapcsolatban van, meg nem jelent semmit, meg kell kerdezni nyiltan, hogy mennyire komoly.
2015. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!