Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok foglalt lány a korosztályomban?

Figyelt kérdés
Egyetemi évfolyamtársaim közül 3 lány tetszik nagyon, persze mindegyikről kiderült, h foglalt, de nem csak ők, hanem úgy összességében a lány évfolyamtársaim 80%-a foglalt, azok is akik nem tetszenek nekem. Meg az ismertségi körömben a korosztályomban kb. minden lány aki bejön arról tudom, h van barátja. Unom már ezt. Pedig jól nézek ki, nincs semmilyen defektem, mindenem megvan, célok, egyetem, pénz, barátok stb. kivéve egy barátnő. Elvileg simán találhatnék ,de aki tetszik az mind foglalt. Mit csináljak, keressek más korosztályból barátnőt?

2015. nov. 12. 10:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Csak úgy nem szoktam odamenni idegenekhez."


Ez a baj. Ezért nincs barátnőd, mert nem mersz odamenni neked tetsző, ismeretlen lányokhoz.

2015. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jó nők, ÉPPEN van pérkapcsolatuk. Azért ez elégváltozó dolog. Itt egy szakítás, ott egy új kapcsolat. :D Nyitott szemmel kell járni, rendesnek lenni azokkal, akik bejönnek és ha nem lesz senkijük, körbe fognak nézni. Még nem házasok. Bár az sem jelent ma már semmit. :D
2015. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!