Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az idős vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idős vagy a foglalt férfiak akarnak tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kezdeményező típus, már lassan 2 éve nincs komoly kapcsolatom, pedig már nagyon szeretnék. A környezetem szerint szép vagyok, mégis csak azok a férfiak találnak meg, akik sokkal idősebbek, vagy van valakijük. Nem öltözök kihívóan és nem adom jelét annak, hogy akarok tőlük valamit. Van még más is rajtam kívül, aki volt már ilyen helyzetben? Mi lehet az oka? Nem tudok rájönni.

2015. nov. 5. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a szende szűzi típus, akinél esélyt látnak maguknak...
2015. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani. Lehet csak puszta véletlen, hogy így alakult. Amúgy meg sok múlik azon, hogy pontosan hány éves vagy, és nagyjából hány évvel idősebbek próbálkoznak nálad(?). Mert a "sokkal idősebbek" azok lehetnek 8,10,15,20,30,40,60 évvel is idősebbek nálad, és hát lássuk be, hogy azért nem mindegy.
2015. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy köze van a viselkedésedhez, a megjelenésedhez, a kinézetedhez, az élethez való hozzáállásodhoz.


És nem mindegy h hány éves vagy mert ha 18 akkor az a 2 éve nincs komoly kapcsolatom teljesen lényegtelen, és nem mindegy, hogy mennyivel idősebbek ahogy 2-es írta.

2015. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Én 19 vagyok, sosem volt még komoly kapcsolatom és a 20-25 évvel idősebbek körében igen kapós vagyok... Szerintem kapuzárási pánikjuk van ezért minden szembejövő puncit próbálnak megmozgatni.
2015. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, de kb 18-nak néz mindenki. A jó 40-esek szoktak bepróbálkozni vagy olyanok, akik korban illenek hozzám de családjuk van... Szerény vagyok és barátságos, mindig mosolygok. Nem tudom mit látnak bennem, de már kezdek kiakadni, főleg amikor olyanokkal jönnek, hogy majd ők eltartanak stb. Nem értem mert nem úgy öltözök és viselkedek, mint egy olyan nő, aki a pénzért bármit megtesz..
2015. nov. 5. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
" olyanokkal jönnek, hogy majd ők eltartanak stb. Nem értem mert nem úgy öltözök és viselkedek, mint egy olyan nő, aki a pénzért bármit megtesz.." Kezdem érteni. Igyekszel minden ajánlatot, közeledést áttenni egy olyan magyarázatba amelyikkel a közeledö rosszindulatát bizonyitod. Ezek után csodálkozol ha menekülnek???????
2015. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 40 évesekkel vagyok így, azok meg nyilván meneküljenek is, mert 20 év korkülönbség nekem nem fér bele. :)
2015. nov. 5. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok lány van aki nála jóval idősebb palira bukik, és sok férfi van aki nála jóval fiatalabb lányra. Szóval végül is nem olyan meglepő ez.


Am. pont annyi idős vagyok mint te, csak fiú, és engem a saját korosztályomba a lányok észre se vesznek, leginkább ilyen 25-30-as csávókkal kavarnak. Ellenben a 16-18 év körüli lányok szinte kivétel nélkül buknak rám.

2015. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! :)


Azért próbálkoznak be nálad az "idősebb" férfiak, mert valószínűleg szép és csinos vagy.

A stílus ami esetleg tapló az meg sajnos olyan amilyen. Amúgy 35 évesen simán kezdeményeznék én is nálad, én nem érezném olyan kritikusnak a köztünk lévő korkülönbséget :).

35/F

2015. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát nekem írhatsz. Én nem vagyok idős, csak szűz XD

21 F

2015. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!