Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen srác?

Figyelt kérdés

Olyan, aki elfogadna olyannak, amilyen vagyok, illetve az enyémhez hasonló érdeklődési körrel rendelkezik.

Akit érdekel a viking kultúra, a skandináv nyelvek, a metál zene...

És persze szereti az én kedvenc zenéimet is, mint pl:

https://www.youtube.com/watch?v=bbgvgk50e94

https://www.youtube.com/watch?v=jOkqJ92ETg0 (4:00-tól érdekes)

Emellé nem baj, ha ő maga szintén zenész, illetve metálosan is néz ki. (Hosszú haj, szakáll meg egyebek)

19 és 32 év közt valahol


Csak érdekel, azért kérdem.


2015. dec. 13. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

BTK-n skandinavisztika szakon felsőbbéves srácok közül csomó mindenki ilyen, és szerintem nem csak azon az egyetemen ahova én járok! ;)


(egy angolos, akit tök más érdekel)

2015. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is skandinavisztikára akartam járni, de sajnos úgy hozta a balszerencse, hogy nem tanulhattam tovább, szóval ott nincs esélyem keresgélni.
2015. dec. 13. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Norvegiaba fogok kikoltozni. Ez eleg?xd
2015. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt már párszor kiírtad.
2015. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon bárki továbbtanulhat. :/ Pont ez a baj.
2015. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, négyes, én még egyszer sem írtam ki.


Azért bárki nem. Aki nem tudja kifizetni a kollégiumot és a könyveket sem, mint én, az nyilván nem.

2015. dec. 13. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csomó ilyen pasi van, viszont nem biztos, hogy azzal jársz jól, ha magadat kereset pasiban..

Nekem például az előző barátnőm rocker volt, szerette a metál zenét, nekem is bejöttek amiket hallgatott, annak ellenére, hogy nekem nem az a top1 kategória. Totál más érdeklődési köre volt mint nekem, mivel én full reálos vagyok, de imádtam vele beszélgetni arról ami érdekli őt, mert valailyen szinten érdekelnek engem is, sokat utána olvastam azoknak a dolgoknak, sokat tanultam tőle is, építő jellegű kapcsolat volt.

Ha engem kérdezel, ne oylan pasit keress, mint te magad is vagy, szerintem elég, ha nem akar megváltoztatni, hanem úgy tetszel neki ahogy vagy és még hajlik is arra, hogy megértsen mit szeretsz ezekben a dolgokban.

Az egyetemről meg annyit, hogy ha őszintén az minden vágyad hogy bejuss egyszer és elvégezhesd egyszer, akkor előbb utóbb sok kerül majd rá, soha nem késő ezt sose felejtsd el..

2015. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!