Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tényleg óriásiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg óriásiak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

1. Legyen normális

2. Ne legyen elhízva

3. Feleljen meg az elsô 2 pontnak


Ezek tényleg irreálisan nagy elvárások?



#Kardiovaszkularitás
2015. dec. 20. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És az megvan hogy nem kellene olyan pasi akinek csak azért kellenék mert nem vagyok kövér és normális, kedves nő vagyok? Felfogod, hogy ha a nők nagy része neked bejön akkor gyakorlatilag a barátnő csak egy felcserélhető alkatrész? Ebben hol van a tűz, a lángolás, a szerelem és a szenvedély? Sehol, nincs benne. Hol van a "csak te kellesz, senki más?" Hiszen bárki jó aki nem kövér és nem hisztis ....Na ne már.
2015. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nem értem ezt az elvárásosdit, pedig nem egyedül te kérdezel ilyet. ha találsz egy csinos, szerény lányt, akivel lehet beszélgetni, akkor tőle minek várnád el a fenti pontokat? ha pedig másmilyen lányt találsz, akkor talán ezekhez fog alkalmazkodni?


szerintem az egyik ok, amiért nem találsz neked megfelelő lányt, az az, hogy elvárásokkal indítasz. ez nem szerződés. nem arról beszélek, hogy egy kövér lány mellett legyél. ellenkezőleg. ha a fenti álomlány csak megérzi rajtad ezt az okoskodást, inkább elmenekül olyanhoz, akivel igazán élni lehet, nem csak listázgatni meg elméleteket felállítani.


mellesleg az, hogy szerinted az elvárásaid méltányosak, nem jelenti azt, hogy ez neked jár, és meg fogod kapni. szerintem a legtöbben itt tévednek el.

2015. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!