Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meglépjem? Azonnali megoldást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglépjem? Azonnali megoldást bizonyos igényekre, vagy várjak tovább?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne leírni, hogyan jutottam idáig, de a lényeg a lényeg, számos, több éves párkapcsolat, folyamatos kudarcok, és pofára esések után, a legutóbbi kapcsolatomat követően, hosszú ideje nem találom a helyem. Nem azért, mert válogatós lennék (nincsenek nagy elvárásaim), hanem mert azóta valamiért levegőnek néznek a csajok. Pedig egészséges egóval, pozitívan vágok neki minden potenciális barátnőhöz, nem vagyok bunkó, sem öntelt, se nyálas. Komoly kapcsolatot keresek, olyat, aki megbecsül, olyat, ahol még számítanak az emberi értékek (hűség, őszinteség, megértés, szeretet), ilyet mégsem találok nagyon régóta (a komolytalanokat meg végképp nem érdeklem).

Mára odáig jutottam, hogy nem bírom tovább - és ezért biztosan sokan el fognak ítélni - de az igényeim győzedelmeskedni látszanak, és a szükség törvényt bont alapon: prostikon gondolkodom (nem az útszéli, igénytelen fajtákon).

Kétfajta véleménnyel találkozom.

A csaj haverok azt mondják, hogy ennyire ne adjam alá, ez nem méltó hozzám, én ennél többet érdemlek, meg elkaphatok mindenféle fertőzést, ésatöbbi... (persze itt is van kivétel, pl. aki azt mondja, ő 3 hét után nem bírná szex nélkül, így megérti)

Mindeközben a legtöbb pasi haverom épp az ellenkezőjére biztat: "menj k*rvázni, az majd leápol", olcsóbb, és biztosra mehetsz, stb.

Amiért számomra mindez nagy dilemma: szégyellném, ha csak úgy kaphatnék nőt, hogy fizetek érte (pedig régen nem így volt, sőt...), és az önbecsülésemnek sem tenne jót, ugyanakkor itt vannak az igények, és most le lehet engem hordani mindenféle utolsó ösztönlénynek, de megnézném azt, aki annyi ideje nem szexelt, mint én, hogy miként viselné ezt az őrületet (igen, számomra ez az).

Azóta sem történt előrelépés az egészben, kíváncsi vagyok az itteni véleményekre. Szerintetek megtegyem, vagy ne?

Légyszi nemet és kort írjatok!


(Még annyit hozzátennék, hogy nagyon nagyon sok kudarc után került számomra a k*rvázás látótérbe, nem azért, mert lusta vagyok, és várom a sült galambot, már szinte minden közeget és módszert kipróbáltam, hogy társat találjak, tehát szeretném, ha így is kezelnétek a kérdést)



2015. dec. 15. 03:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne :/ Értelmes srácnak tűnsz a szöveg alapján, ne süllyedj le arra a szintre... Vagyis na, annyira nagyon nem gáz, de azért egy értelmesebb csajnál biztos ront valamennyit az összképen
2015. dec. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2015. dec. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne. És buliban egyéjszakásra nem gondoltál?

a betegségek miatt ne prostizz, meg szerintem eljön neked az igazi, nekem pl.tök szimpi vagy, és akkor meg bánni fogod, meg lehet az igazi is bánni fogja.


én nem támogatom az egyéjszakásokat sem, de akkor már inkább egy menedzser lánnyal járj össze monogám módon, (mindegy mi a foglalkozása, nem ez a lényeg) mint prosti...

2015. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tényleg megbeszéled lányokkal, hogy kurv ázni készülsz?

lehet, hogy emiatt és más hasonló beszédtéma miatt néznek levegőnek?


vagy a csajhaverok egyikét sem vennéd számításba, ha érdeklődnének irántad? én jobban vigyáznék, kitől miben várok megerősítést.


N32

2015. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A csaj haverok azért csak haverok, mert ők sosem jöttek számításba (egyébként is mindnek van barátja).

Egy éjszakást én is szerettem volna, de mint írtam, nem vagyok valami kelendő a lányok körében mostanában, erről talán a külsőm tehet (mondjuk szerintem egyáltalán nem vészes, de ezt ők tudják).

2015. dec. 15. 10:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy nem ezzel megyek oda minden vadidegen csajhoz, de azt hittem ez evidens. Csak a szűk baráti/haveri köröm tud erről a dologról.
2015. dec. 15. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ne. És buliban egyéjszakásra nem gondoltál?

a betegségek miatt ne prostizz, meg szerintem eljön neked az igazi, nekem pl.tök szimpi vagy, és akkor meg bánni fogod, meg lehet az igazi is bánni fogja."


Hát nem tudom. Én voltam egy prostinál és ott hagytam nála 1 óráért 50 ezer forintot. Tisztábbnak tűnt, mint a diszkóban lévő rbancok, akik a wc-ben szopnak.

2015. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A csajozás sk tekintetben olyan, mint minden egyéb az élet területén. A siker titka az állhatatosság és kitartás. Te nem emlékszel rá, de én elmesélem neked, hogyan tanultál meg járni: Eggyel többször álltál fel, mint ahányszor seggre estél. Most sincs egyéb dolgod. Vagy kétévesen jobb voltál, mint most?

A csajozáshoz egy dolgot mindig figyelembe kell venni: a csaj az nőből van. Lehet, hogy keménykedik, hogy játssza a vagány, belemenő fenegyereket, de a lelke mélyén nő marad, s ekképpen kell közeledni hozzá.

Annyi igaz, hogy a prostinál biztosra mész, egy csajnál pedig sohasem. Még 40 év házasság után sem dőlhetsz hátra karba tett kézzel, mint akinek semmi dolga ezen a világon. A kapcsolatot ápolni kell, és figyelni arra, hogy a nőd NŐNEK érezze magát melletted. És ezt férfiésszel nem könnyű megadni. Figyelni és tanulni kell a női lelket ahhoz, hogy cserébe széppé tegyék az életedet.

2015. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia,szerintem nyugodtan menj el,ha már nagyon frusztrál a vágy.Gondolom szoktál maszturbálni,ami bár szüntet egyfajta étvágyat,de a női test érintésének a kellemét nem adja meg.Nekem ez év februárjáig sikerült beérnem az önkielégítéssel,persze folyamatosan hiányzott-zik egy hölgy.Év elején már nem bírtam tovább,rászántam magam a fizetős szexre,mellyel már régóta szimpatizáltam,de nem döntöttem konkrétan el,hogy meglépjem.Megnyugvást hozott döntésem,nyugodt napok következtek.Adott egyfajta élvezetet,hogy a választék közül bárkit megvehetek.Kiválasztottam számomra a legszebbet,és 4-5 szőr elhívtam.Igaz sok pénzembe került,mert nem csak a szex kellett aztán szia,hanem a több órás társasága.

Magyarul próbáld ki,s lesz saját tapasztalatod.

2015. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!