Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ösztönözhetném magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ösztönözhetném magam, hogy kialakuljon az a bizonyos plusz?

Figyelt kérdés

Elég érdekes problémám van. Viszonylag sok lánnyal ismerkedem meg valószínűleg amiatt, hogy hétvégenként zenélek. Az átlag alattiak egyáltalán nem érdekelnek, csak az átlagos és a szép lányok kellenének. Komoly kapcsolatot szeretnék, ez az, ami az egyik buktató, mert sokszor a csajoknak csak egy-egy alkalomra kellene az ember....

Aztán ott a másik téma, ami a konkrét kérdésem lenne. Van egy lány, akit megismertem nagyjából két hónapja és sikerült is beleszeretnem, annak ellenére, hogy ő most nem szeretne kapcsolatot. Ezzel kapcsolatban régebben tettem fel egy kérdést...


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..


... a barátnői sem értik a dolgot, hogy miért csinálja azt, amit csinál, miért nem találkozunk. Állítólag nekik is azt mondta, hogy kölcsönös a szimpátia, viszont mégse tesz semmit annak érdekében, hogy kialakuljon valami több. Ő kinézetre átlagos lány, 2 évvel idősebb [ez a kérdés végén lesz értelmezhető]


Itt a másik történet. 2 hete ismertem meg egy lányt, aki gyönyörűen néz ki, határozottan átlagon felüli. Találkoztunk is egyszer, folyamatosan mennek az üzenetváltások, stb, stb.... viszont nála nem érzem azt a pluszt, ami megadná nekem azt a lelki stabilitást. Ő nálam négy évvel fiatalabb.


A barátaim nagy része szerint nem kellene foglalkoznom az első lánnyal, helyette vágjak bele egy kapcsolatba a másodikkal. A második lány határozottan benne lenne. Viszont amíg nem raktunk pontot a történet végére az első lánnyal, addig nem tudom, mit tegyek! Nem tudom, hogy mi lehet az oka annak, hogy alig keres, sokszor már én érzem kényelmetlennek a dolgot, hogy állandóan én írtam rá, ezért egy ideje fel is hagytam a keresésével, csak néha-néha írok neki. A beszélgetések viszont sokkal tartalmasabbak, komolyabbak és érzelmesebbek, mint a második lánnyal.


Aki értelmes tanácsot tud adni erre a problémára, annak jár egy keksz :-)


22/F


2015. okt. 19. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
átlag feletti nők mi? nem érdemelsz te nőt
2015. okt. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen pluszt akarsz két hét után?
2015. okt. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!