Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos kor után a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos kor után a férfiak leadják az igényeiket?

Figyelt kérdés

A barátom mondta, hogy régebben mindig természetes platinaszöke vagy vörös, nagyon vékony, de nagy mellü, babaarcú, telt ajkú barátnöröl álmodozott. Ennek ellenére csak két vörös barátnöje volt, és itt ki is fújt.

Most meg velem van, aki nem vagyok se irreálisan vékony, se platina, se vörös (szökésbarna vagyok), maximum csak a telt ajkak meg a nagy mell az igaz rám.

Mégis valahogy 28 éves korára felhagyott a keresgélèssel, és esküvöt akar.

Nekem ö mindenben olyan, mint a tinikori ideálom, szóval a nök nem adják lejjebb.


Akkor a férfiak miért?


2015. okt. 8. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem adják lejjebb, csak az igényeik változnak...
2015. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az egyén számára lényegtelen igények idővel mindenkiből kikopnak. Az csak hab a tortán, ha a lényeges igények mellett a lényegtelenné váltak is megvannak a párodban, de nem az lesz a prior.
2015. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem az igények lejjebb adása, hanem megváltoznak a preferenciák. Míg tiniként a külső az elsődleges szempont, egy-két párkapcsolat után az ember megtapasztalja, hogy a külsőt nagyon hamar meg lehet szokni, sőt unni, és más tulajdonságok kerülnek inkább előtérbe. Tehát bizonyos igények esetleg csökkennek, mások nőnek, de összességében, ha minden elvárást figyelembe veszünk, akkor inkább nőnek az elvárások, mint csökkennek. De ez nőknél is így van általában... ha nálad nem, akkor te vagy a kivétel, vagy még nagyon-nagyon fiatal vagy és nincs túl sok tapasztalatod a párkapcsolatok működésében.
2015. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Nekem ö mindenben olyan, mint a tinikori ideálom, szóval a nök nem adják lejjebb."


Mármint te. Nem a nők. Mert ugye te csak egy nő vagy a 3,5 milliárdból. De neked is csak szerencséd volt, és simán lehetett volna, hogy nem találsz egy ideáidnak megfelelő férfit, ezért ha nem akarod egyedül leélni az életedet, te is beéred mással, mint egyébként az emberek többsége. Na, és ebből már ki lehet következtetni, hogy mi történt a pároddal, aki alapján szintén nem lehet az összes férfira vonatkozóan általánosítani. De abban igazad van, hogy a kor előrehaladtával csökkennek az igények (mindkét nem részéről), hiszen minél nagyobbak az elvárások, annál nehezebb a megfelelő társat megtalálni, az idő viszont fogy.

2015. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és férfiaknál megfigyelhető, hogy míg fiatalabb korban a többségnek a média által preferált vékony v. modell alkat jön be, addig a családot alapítani szándékozó férfiak már más irányban kezdenek el érdeklődni, azokat a nőket preferálják inkább, akiket genetikailag alkalmasnak tartanak szülésre, gyereknevelésre. (De ez nem tudatos.) Harmincas évei környékén nagyon sok férfit kezdenek el hirtelen vonzani a széles csípőjű nők. (Persze nem mindenkit, vannak, akik megmaradnak a tini ideáloknál.)
2015. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen ideálom. Teljesen különböző nők tetszettek eddig. Volt már magas , vékony, szőke hajú kék szemű, meg alacsony, teltebb barna hajú, barna szemű lány is akiért odavoltam, és ugyanilyen alkatú lányokból olyanok is voltak, akik egyáltalán nem jöttek be. Nálam kétféle nő létezik, aki tetszik, és aki nem, de hogy ez mi alapján dől el, azt ilyen tudatosan nem tudom leírni, nem tudom megmagyarázni, hogy miért tetszik valaki, a másik meg miért nem. Nincsenek nagy igényeim, mindössze annyi kell, hogy vonzódjak hozzá, hogy valami megfogjon benne, hogy valamiért tetsszen, de abban biztos vagyok, hogy olyan nővel soha nem fogok összejönni, aki nem tetszik.
2015. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan igények, amik idővel csak fontosabbá válnak, ezt hozza a tapasztalat, az élet, ezek főleg belső dolgok, szokások, ezek fiatalon azért nem kapnak szerepet, mert mikor elkezdünk ismerkedni, egy viszonylag zárt világból lépünk ki, az emberismeretünk még gyerekcipőben jár olyankor, sok dolgot a szüleink megoldottak, eltitkoltak, megkíméltek. Csak aztán ők leveszik az óvó kezeinket rólunk (ki könnyebben, ki nehezebben), mi is igényeljük ezt, ahogy felnőtté kezdünk válni, és jönnek a nehézségek, a kihívások, a pofonok, az önállóság... stb. Saját tapasztalatokat szerzünk, besoroljuk ezeket, és a belső igényeink idővel megnövekednek. A külsőre vonatkozó viszont visszaszorul, lényegtelenebbé válik, ezekből azok maradnak meg fontosnak, amik nagyon erős hatást gyakorolnak ránk az önállóan szerzett tapasztalataink során. Szóval míg gyerekként talán meg is tudtuk volna rajzolni az ideálunkat, később már ez a kép elmosódik. Ez férfiakra-nőkre egyaránt igaz.
2015. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen sok külsőség érdekelt, most hogy 27 felett vagyok, most már csak az érdekel, hogy azzal lehessek akit most igazán szeretek, ő azóta picit hízott, de nagyon szeretem, nem kéne más csak azért, mert 6kg-val soványabb..

Én nem az igényeimből adtam le, mert más csaj nem jönne be ilyen testalkattal, de őt úgy szeretem ahogy van, és szülés után még 10kg-t fog hízni akkor is úgy fogom szeretni ahogy van.

2015. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pont hogy most 29 évesen szebb, csinosabb, vonzóbb, kedvesebb, aranyosabb lányokat tudok megszerezni magamnak, mint mondjuk 18, 23 vagy 25 évesen.


Fiatal koromban pont az volt a bajom, hogy a tőlem idősebb csávók elhappolták a legjobb (18-25 éves) nőket. Most én szedek el a kívül-belül legjobbak közül néhányat.

2015. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"férfiak leadják az igènyeiket?"


Nem, csak felnőnek...

2015. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!