Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos kor után a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos kor után a férfiak leadják az igényeiket?

Figyelt kérdés

A barátom mondta, hogy régebben mindig természetes platinaszöke vagy vörös, nagyon vékony, de nagy mellü, babaarcú, telt ajkú barátnöröl álmodozott. Ennek ellenére csak két vörös barátnöje volt, és itt ki is fújt.

Most meg velem van, aki nem vagyok se irreálisan vékony, se platina, se vörös (szökésbarna vagyok), maximum csak a telt ajkak meg a nagy mell az igaz rám.

Mégis valahogy 28 éves korára felhagyott a keresgélèssel, és esküvöt akar.

Nekem ö mindenben olyan, mint a tinikori ideálom, szóval a nök nem adják lejjebb.


Akkor a férfiak miért?


2015. okt. 8. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem legjobban a divatos, hosszú, egyenes szálú szőke hajú, filigrán lányok jönnek be.


Életemben a legjobban szerelmes eddig egy rövid barna hajú, husisabb alkatú, teljesen a mai divattól elütő stílus szerint öltözködő lányba voltam szerelmes.


Az, hogy kit képzelünk el álomnőként, meg, hogy ki fog meg ott, ahol tényleg számít, az nem mindig esik egybe.

2015. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A hajszín szerintem nagyon másodlagos dolog párválasztásnál. Nekem pl a sötétbarna haj az ideálom barna szemmel, és bár a férjem ilyen, azért korábban jártam világosbarna zöld szeművel is. Szőkével soha:)


Bizonyos alkatbeli eltérések sem jelentik azt, hogy lejjebb adta volna az igényeit. Csak megtetszettél neki, megszeretett, és ennyi.

2015. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!