Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítőkész, beszédes, közvetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítőkész, beszédes, közvetlen. Fiúk! Ti szeretnétek olyan párt (lányt) magatok mellé, aki pl. elsősorban halk szavú, nyugodt, érzékeny, elvont, de vicces?

Figyelt kérdés

Mennyire vágytok harmonikus kapcsolatra valakivel, aki az ellentétetek? Hosszabb távon is működne, ha megvan közöttetek a testi vonzalom és többnyire közös az értékrendetek? Mennyire tartanátok egy ilyen kapcsolattól, amelyben a társatok nagyobb odafigyelést és türelmet "igényelne"?

Úgy vettem észre, hogy vagyunk azért páran, akik valamilyen szinten azt keressük a másikban, ami belőlünk hiányzik. Ez vajon jó lehet? -gondolok arra, hogy az egyik fél nem érti meg a másikat vagy félreértenék egymást sokszor. Mi a véleményetek erről?

Kíváncsi lennék azoknak a véleményre is, akik hasonló jellegű kapcsolatban élnek. :)



2015. dec. 14. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen szetetnék. Szerintem jó kiegészítene, kifejezetten ilyen hölyet is keresek.

Nagyon nem tetszenek a "szeretek a társaság központja lenni" típusú nők.

2015. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretnék! :) Ezek nem olyan ellentétek, amiktől ne működne tökéletesen egy kapcsolat. Akik eddig tetszettek lányok, ők is hasonló tulajdonságokkal rendelkeztek.


De érdekelne, hogy mit értesz elvont alatt?

2015. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valójában csak dísznek írtam oda azt az egy szót, mivel túl rövidnek tűnt számomra a mondat és ki szerettem volna még egészíteni valamivel.
2015. dec. 15. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem e két jellemvonás között nincs olyan nagy különbség. Hisz pl aki segítőkész, az azért az, mert empatikus jellem. Az pedig nyilván érzelmes jellemre utal. Az, hogy valaki bőbeszédű vagy csendes, jórészt az önbizalimmal áll összefügésben. Hisz nyilván a csendes félénk lányok is mint te, a legjobb barátnőddel vagy épp a pároddal kettesben azonnal megered a nyelved, mert bízol benne.


Úgy gondolom, hogy az álltalad említett két jellem tökéletesen kiegészíti egymást.

Mivel egy társaságot nézve, ahol mind2en jelen vannak. A fiú tud dominálni, ami számára előnyös. A nő tud "megbújni" amit ő szintén akar, de ha véletlen mégis beszélnie kellene, az a személy akiben ő megbízik "vezeti" a társaságot. Tehát sokkal magabiztosabb lehet.

Jól kiegészitik egymást :)

2015. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!