Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen lenne számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen lenne számotokra ha ilyennek ismernétek meg?

Figyelt kérdés

inkább visszahúzódó vagyok, mint aki nyomul a lányokra. Viszont ha megismertem valakit, és feloldódtam akkor sokat tudok beszélni. Dohányzás, az alkoholfogyasztás nagyon messze állnak tőlem, azt sem tűröm el ha körülöttem dohányoznak. Szórakozni nem nagyon szeretek járni. Egyszerűen öltözködöm, a frizurám is egyszerű.

Barátnőm még csak egy volt eddig, de az hosszú ideig tartott. (8 év) 26/f Mit gondolnátok egy ilyen férfiról, ha megismernétek?



2015. nov. 9. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég kevés keretet adtál meg a lényegesből és elég sokat a lényegtelenből. Számomra pl. lényegtelen, h mi volt előttem, nekem az nem hasznos infó, h kivel mi volt a múltban. Nyilván azért írtad, mert ettől megbízhatónak tűnsz. Dohányzás hasznos infó, nálam 1 jó pont! Az, h szórakozni nem szeretsz járni kicsit konkrétabb is lehetne, h mit értesz ez alatt. Pl egy sör a haverokkal is lehet vlkinek szórakozás... Ha csak ennyi és nem vadulás, piálás hányásig meg drog, akkor nálam megint nyert ügyed lenne. Egyszerűség szintén oké! Visszahúzódás szintén. nálam nyerő lennél.
2015. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek alapján pozitív véleménnyel lennék róla, de ennyi információ nem elég a kiismeréséhez.
2015. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez alapján szimpatikus lennél, főleg a visszahúzódó személyiség és a nemdohányzás miatt

22/L

2015. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt biztos, hogy nem illünk egymáshoz. Cigizek, szeretek inni és bulizni. Hogy ezen felül gondolnék-e róla többet, azt nem tudom megállapítani ennyiből.
2015. nov. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!