Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha ilyennek ismernétek meg?

Figyelt kérdés

Egy párkapcsolatom volt eddig. Nem iszom, nem dohányzom.

Eléggé zárkózott vagyok, soha nem kezdeményeztem. Ha tetszik is egy lány nem nyomulok rá! Nem bulizok, de kirándulás, egyéb kisebb programokat eltöltenék a párommal. Nagyon unalmasan hangzik? :) Ennek az ellentéte jobb lenne? :)


2015. okt. 30. 20:23
 1/5 Fish1 ***** válasza:
Engem a zárkózottság zavarna. Ha soha nem kezdeményeztél, ebből az az érzésem támad, ha kapcsolatban lennél és vmi probléma adódna érzelmi síkon, akkor azt nem beszélnéd meg a pároddal. Kommunikáció nélkül nem működik egy kapcsolat.
2015. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel pl én se vagyok egy hú de rámenős csaj,az kicsit hátrány,hogy nem mersz kezdeményezni.Többivel semmi gondom,mert én se vagyok az a fajta,aki ha kell,ha nem jár-kel.
2015. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Fish1

Az ,hogy a külvilág és idegenek felé zarkózott az nem azt jelenti ,hogy a párjával is.

Én is inkább zárkózott vagyok idegenekkel de a párommal szemben nem.

2015. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtam én, hogy bármikor lehet antiszemitázni, a vége úgyis az lesz, hogy nekem van igazam :D
2015. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem hangzik unalmasnak.Sőt.Én is elég zárkózott (introvertált) vagyok,és eddig úgy vettem észre a környezetemben előforduló embereken,ismerőseimen,hogy a zárkózottabbak az "érdekesebbek".Persze mások unalmasnak tarthatnak,mert nem vagyok egy nagyon beszédes típus,nem érdeklődöm,nem kezdeményezek,maximum válaszolok,ha kérdeznek.Ha már megismertem valakit,akkor megváltozik a dolog természetesen.
2015. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!