Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne lássam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne lássam ilyennek a férfiakat?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok és évek óta gyötör az, hogy félek a férfiaktól és a rosszat látom bennük. Az a vicc az egészben, hogy egyik barátom sem szolgált rá.

Amikor párkapcsolatban vagyok, egy ideig nagyon boldog tudok lenni, de aztán újra és újra előtör belőlem az az érzés, hogy biztos teher vagyok a számára. Nem tartott el eddig egyik párom sem, de amikor kaptam tőlük valamit, csak rövid ideig örültem, mert utána már azt vártam, hogy mikor fogja a fejemhez vágni, hogy mennyit költött rám.


Az egész érzés alapja a gyerekkorom. Apámnak késői gyereke vagyok. Ő nem igazán akart gyereket és egész életemben éreztette, hogy teher vagyok .Többször kimondta - legelőször 2. osztályos voltam általánosban- , hogy nem is kellett volna megszületnem. Anyámmal nagyon rossz házasságban éltek.

Apámnak nem sok jó szava volt hozzám, ennek ellenére, ha pénze volt, gyakran volt bőkezű. Mindent megvett: játék, édesség, ruha. Ha anyámmal összevesztek és én a közelben voltam, rögtön megkaptam, hogy neki nem is kellett volna család és kapásból, fejből elkezdet sorolni, hogy mikor mit vett nekem.


Mit tegyek, hogy a férfiakra ne vetítsem rá ezt? Már ott tartok, hogy ha meghívnak egy fagyira, italra...stb., nem is engedem kifizetni...mert arra várok, hogy úgyis megkapom azt, hogy rám mennyit költöttek....


2015. aug. 16. 14:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elkezdte sorolni (elírtam)
2015. aug. 16. 14:48
 2/11 anonim válasza:
78%
A francba, elvertem rád ezt a két percet az életemből, hogy átfussam a kérdésedet, micsoda alak vagy, hogy ilyen sokba kerülsz nekem, máris utállak.....
2015. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:)
2015. aug. 16. 14:54
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Ideje lenne ráeszmélni, hogy nem minden férfi olyan, mint az apád (hál'istennek). A barátaid valószínűleg szívből szerettek, és nem voltál teher a számukra, ez csak a saját képzelgésed, paranoiád volt, ami csak a te fejedben létezett. Mondanám, hogy a pszichológis segítene, de úgysem megy el senki pszichodokihoz, mert "annyira nem súlyos eset" vagy " nincs pénzem rá", "magam is meg tudom oldani". Hát akkor hajrá, bár ha 23 év alatt nem sikerült elég csekély esélyét látom, azért szurkolok...
2015. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
75%

"Mondanám, hogy a pszichológis segítene, de úgysem megy el senki pszichodokihoz, mert "annyira nem súlyos eset" vagy " nincs pénzem rá", "magam is meg tudom oldani". Hát akkor hajrá, bár ha 23 év alatt nem sikerült elég csekély esélyét látom, azért szurkolok..."


Te pszichológus vagy?

2015. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.. ?
2015. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Basszus van ilyen is... Sajnálom, de talán ezzel az esettel egy pszichiátert kellene megkeresni és ott a beszélgetések alatt segítene a problémádon, mert a szorongásnak mindig depresszió a vége ami legrosszabb esetben nagyon rossz dolgokhoz vezet, ne adj isten te is ugyan így fogsz viselkedni a szeretteiddel...

Bevallom nem számszerűsítettem soha h nőkre mennyit költöttem el főleg nem az h exem mennyibe volt nem is érdekelt szerettem ha megtudtam neki venni ezt azt és láttam h boldog én is boldog voltam...

Soha nem éreztem h teher lenne anyagilag számomra.

A szerintem "normális" pasik így fogják fel a párkapcsolatot.

Megjegyzem soha nem vártam h a nő anyagi javakkal ajándékozzon meg... Többet ért számomra egy kedves szó egy ölelés egy felejthetetlen éjszaka séta vagy vacsora amit ő csinált :D

23 éves vagyok!

2015. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
25%

"...egy felejthetetlen éjszaka..."


mondd csak ki. dugás.

2015. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Igen az, csak nála ez kicsit komplexebb, mint nálad. Sőt, ő jobban élvezi.


Kérdező, az első bekezdést olvasva arra gondoltam, ilyen csak akkor van, ha - amit a továbbiakban olvastam. Ha nem tudod feldolgozni, beszélj róla férfi barátaiddal, vagy menj pszichológushoz. Ez esetben nem a férfiakkal van baj, hanem azzal, amit ösztönösen beléjük vetítesz. Éppen ezért az ki is vehető belőled, igaz sok türelem, és idő kell hozzá. Ha pedig benne vagy egy kapcsolatban és rád jön, ne habozz, hozd elő, kérj tőle segítséget. A pasi leghőbb vágya, hogy megoldást találjon. A pasik mindig mindenre megoldást akarnak találni. És most adod nekik a lehetőséget. Még hálásak is lesznek érte. Már ha kellően intelligensek.

2015. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Pszichológus: hülyeség, keresni kell egy vkit, akinek ki tudja beszélni a bajait.


Mi van, ha dugás volt az a felejthetetlen éjszaka? ingyen volt, és ez a kapcsolattal jár többnyire, nem? :D Finomabban próbált fogalmazni valszeg. :) És egyébként a csajnak is jó többnyire a dugás. :)


Nekem is ilyen volt a gyerekkor, bár nekem talán ezt nem vágták a fejemhez, h minek születtem meg, ezzel a dologgal nem játszottak, de minden mást felhánytak, amit lehetett. :) Ezért is lett az valszeg, h én meg megtanultam, h mit mondok el, és mit nem nekik, mit vághatnak a fejemhez és mit nem, miből lesz bajom és miből nem. :) Na, ez egy kapcsolat meg is sínylette szépen, de mindegy, ha szerettem a csajt, akkor is feles volt, akivel ilyen dolog nem volt, az nem tudja nagyon felfogni ezt se, meg sok mást se, h miért zárkózott vki. Ezért kell hasonló párt is találni.

2015. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!