Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni olyan srácokat-férfiakat, akik nem használják ki a nőket (szexben, gyereknemzésben, anyagilag - pl. álmok megvalósításának pénzelése)?

Figyelt kérdés

Meg, hogy azok ne válaszoljanak, akik azt írnák, hogy de bezzeg a nők, most nem ez a téma.

Köszönöm a komoly válaszokat.



2015. aug. 5. 13:59
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:
69%

sok kereséssel ,levétve akad

kihaló fajta sajna

2015. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Anyagi kihasználásba még belefér az eltartatás is, amikor a nőhöz költözik a férfi és hónapokig-évekig csak a nő tartja el, fizeti a számlákat, most, főz, takarít rá.
2015. aug. 5. 14:02
 3/15 Gergely182003 ***** válasza:
100%
Eddig hol ismerkedtel ilyen luzerekkel? Nekem lesulne a pofamrol a bor, hogy a baratnom penzeljen...
2015. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy csinálod, de én soha nem találkoztam ilyen férfiakkal. Nem lehet, hogy kissé gyenge/kapcsolatfüggő vagy, amit egyből észrevesznek azok, akik csak egy élősködni akarnak rajtad?
2015. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
A Pride-on. :D
2015. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Girgoy ***** válasza:
100%
Vannak ilyen férfiak. Szerintem is csak rossz helyen keresed őket, vagy néhány nagyobb csalódást kivetítettél az egész férfi nemre. Szerintem keress olyan társaságban, ahol szerinted nagyobb eséllyel találsz normális férfiakat. Mielőtt még ezek a férfiak megházasodnak mással...
2015. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Konkrétan itt találtam meg ezen az oldalon a barátomat, akire teljesen illenek ezek a pontok, amiket írtál :) Ő úgy gondolja, hogy a háztartásban is részt kell a férfinek is venni, nem a nő dolga csak, hogy takarítson meg a gyerekeket nevelje. Nem nézi le a nőket, nem kezel tárgyként, vagy tartozékként, hanem szövetségesként. Azt hiszem, ő életem párja, hihetetlenül szerencsés vagyok.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy bárhogy találhatsz ilyen férfit- még ezen az oldalon is annak ellenére, hogy itt mennyi nőgyűlölő férfi fröcsög folyamatosan. Ha olyan a kisugárzásod, bárhogy megtalálhat az, akit te keresel.

2015. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg kicsit a témát. Mi van akkor, ha megegyeznek a nővel, hogy mivel ő karrieristább típus, ő dolgozik, a pasas meg vezeti a háztartást: mos, főz, takarít? Ilyet is láttam már és nagyon nagyon jó kapcsolat ez. :D Nem mintha én ezt követném, de sosem tudhatod, mit hoz az élet.
2015. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
8.: a kérdező nem ezt kérdezte
2015. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

hűűű, vki itt nagyon rossz fiúkkal találkozott. nekem nem lenne pofám eltartatni magam senkivel pl., meg segítenék, ahol tudok, ha ez megnyugtat. :)

én tényleg nem értem, h hogy nem lehet észrevenni, h ki a normális ember, és ki nem, ez a rózsaszín köd ennyire durva lenne??

2015. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!