Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen fontos a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fontos a külső?

Figyelt kérdés

Egy csomó kérdésben fejtegetik itt a nők és a férfiak, hogy bizonyos külső jegyek ellenszenvet, nem ritkán undort váltanak ki belőlük, holott teljesen normális dolgokról van szó.

Amikor valaki a súlyra panaszkodik, hogy nem ismerkedne olyan egyénnel, aki szélesebb, mint magas, az érthető, hiszen nem utal épp egészséges életvitelre (tekintsünk el attól a 10%-tól, akiknél betegség az ok).

De az ilyen kikötések, a nők részéről, mint:

"170cm magas nőként nem ismerkedem 190cm alatti pasival"

vagy a férfiak részéről, hogy:

"Nem ismerkedek természetes szőke nővel"

És még lehetne napestig sorolni, a kis cicitől a 300 ezer Ft alatti fizetésig, mi minden okból képesek egyesek élből elutasítani valakit.


Nekem is a sötét hajú sötét szemű férfiak az ideáljaim, de a párom világoskék szemű, sötétszőke hajú.

Neki meg a vörösek nem tetszettek alapból, mégis két exe vörös hajú volt.


Egyesek komolyan listával keresgélnek párt, amin ikszelik és pipálgatják a tulajdonságokat?


21N


2015. dec. 8. 11:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt főiskolán egy évfolyamtársnőm, aki anno azon az állásponton volt, hogy nem kell neki zöld szemű pasi, mert számára a zöld szemszín ijesztő. Akkor voltunk olyan 19-20 évesek kb. :-)

Nem tudom, változott-e, vagy a mostani párja milyen szemszínű. Én a nagyon világos, szinte világító szemszínt tekintem ijesztőnek, zavarónak, kísértetiesnek, hidegnek (világoskék, világos szürke leginkább), igazából eddig nem volt olyan, akit ilyen szemszínű tekintettel vonzónak láttam, de szemszín alapján még nem szűrtem, csak megfigyeltem, milyen hatást vált ki belőlem.

2015. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az ő dolguk, nem?

Felszínesen gondolkoznak, de miért fáj ez neked???

2015. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!