Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt vannak csak ilyen felszíne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vannak csak ilyen felszínesebb emberek vagy az élben is?

Figyelt kérdés
Ha valaki kitesz ide egy képet akár lányról akár fiúról, ami nem olyan helyes, vagy kicsit duci, vagy van rajta háj stb, vagy egy nem szép fogazat stb, máris sorba jönnek a kommentek, hogy "nekem nem kéne" "fúj ez nem helyes" "Ez kövér nagyon nem jön be" stb stb.
2015. nov. 30. 12:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A való életben is,de ha valaki normálisan megmondja a véleményét,az még nem felszínesség.Az lenne az,ha párkapcsoaltban se adna ez alá és csak a kinézet lenne az elsődleges,még akkor is,ha a választott személy még kőnek is hülye.Inkább azzal van a baj,amilyen stílusban tudnak véleményt írni.
2015. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én eléggé megoszló véleményeket kaptam itt a külsőmről.De hát nem tetszhetünk mindenkinek.
2015. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az nem felszínesség, hogy egy véleménykérés alá jutnak negatív kommentek is. Különböző az emberek ízlése, van akinek tetszeni fog, van akinek meg nem. Vannak trollok akik direkt az emberek lelkébe akarnak gázolni és durván beszólnak, vagy simán csak bunkók, de ez van sajnos.
2015. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Látom a sok nyomorék pontozgat :)

#10 értő olvasásnál kimaradtál az iskolából, én nem itt ismerkedtem meg a modell csajjal, nem is szoktam itt ismerkedni. Nem a gyk-sokra írtam, hogy csorgott a nyáluk, hanem nevüket arcukat felvállaló húsvér emberekre a facebookon. Itt csupán egyik unalmas pillanatomban elkövettem azt a hibát, hogy kérésre elküldtem 1-2 "csajnak" a képem, amire kaptam hideget is meleget is, természetesen az én hibám is, hogy könnyelműen azt hittem az ami mondjuk egy modell szintű lánynak bejön bejöhet a netes tartalmakon nevelkedett arc nélküli "csajoknak" is.

De sok nyomorék van :)))

2015. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A saját képem küldtem el basz. od :) nem a csaj képét te nyomorék :)

nem vagyok frusztrált csak elegem van a nyomorék emberekből.

2015. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!