Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt vannak csak ilyen felszíne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vannak csak ilyen felszínesebb emberek vagy az élben is?

Figyelt kérdés
Ha valaki kitesz ide egy képet akár lányról akár fiúról, ami nem olyan helyes, vagy kicsit duci, vagy van rajta háj stb, vagy egy nem szép fogazat stb, máris sorba jönnek a kommentek, hogy "nekem nem kéne" "fúj ez nem helyes" "Ez kövér nagyon nem jön be" stb stb.
2015. nov. 30. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az életben is,csak ott lehet hogy finomabban fogalmaznak
2015. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az semmi :) még nyáron kavartam egy modell csajjal, akinek nagyon bejött az egyik régi képem amit elküldtem neki. Gondoltam itt is véleményt kérek ki róla, elküldtem itt pár embernek privátban múltkor, erre jöttek rá sorban a fikázások :) szót se róluk.
2015. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
és a vicc az egészben, hogy a "szeretlek magyarország", meg "a magyar lányok a legszebbek" oldalon 2-3 ezer lájk mellett 100 meg 100 kommentben csorgot a nyáluk a férfitársaimnak a csajra.
2015. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tetszhet mindenki mindenkinek.
2015. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Általánosságban mondható, hogy nagyon sokan szeretnek arc nélkül, anonim módon leszólni, "fikázni" másokat, mert az valamiért jól esik nekik. Persze ettől még az is lehet, hogy a képen látott illető valóban nem tetszik nekik...
2015. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Abból indulj ki, hogy itt név nélkül megy a történet, ergo mindenki nagyjából őszintén ír, következmények nélkül.
2015. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
az irigység is az őszinteség része?
2015. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az internet kihozza a legrosszabbat az emberből. Nem kell vállalnod az arcod és a neved egy-egy kommentél, szóval nyugodtan kiírhatsz magadból bármit, akár én is ideírhatnám, hogy "mivan csicskák, nekem 30 centis fa$zom van, tik nektek meg csak ilyen nudlitok van, bújjatok el verebek" és semmi nem történne, mert itt se arcom, se nevem nincs, ha ezt a valóságban tenném meg, akkor alaposan lejáratnám magam. Az ilyen hangemberek ritkábbak a valóságban, bár azért ott is van belőlük jó pár, de ahogy azt írtam, név nélkül sokkal jobban megy a fikázás. Ez van meg a 9 ujjam.
2015. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pedig ez pont nem felszínesség, ha valaki kimondja a véleményét, ha valakinek nem tetszik a külsejet. Ugyanis semmi más infót nem tud az illetőről, csak a kinézetét, akkor mégis mit véleményezzen? Szerintem az sokkal felszínesebb, aki ezen kiakad.
2015. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyilván az itteni válaszoló emberek létező személyek, tehát vannak az "életben" is.


53% te pedig tényleg ennyire frusztrált vagy, hogy pár gyk-s emberkének nem lett egyből merevedése a modellcsajodtól? Fel kellene nőni.

2015. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!