Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek a nőknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek? Átlagos pasi vagyok. Már nem tudom hogy mit kéne próbálkoznom?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
szerinted erre a kérdésre majd most valaki mond valami csodaválaszt,és onnantól fogsz tudni barátnőt találni?mi honnan tudjuk hogy mi lehet a baj,ami miatt nem megy a pár találás neked?
2015. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyni kellene őket a g*cibe és más dolgokra összpontosítani.
2015. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Mert nem nézel ki jól, és nem vagy különösebben gazdag.
2015. nov. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 schamuelson ***** válasza:
Ott rejtőzik a kulcs a második mondatodban. Átlagosnak tartod magadat. Pedig a legtöbb ember valami különlegeset, legalább egyedit keres. Igyekezz valamiben (lehetőleg pozitív dologban) kiemelkedni az átlagból! Tanulj, zenélj, művelődj, sportolj, utazz, rajzolj, vagy fuss maratont, faragj pásztorsípot...! Gyűjts élményeket, olvass, hogy véleményt tudj alkotni a világ dolgairól! És ne görcsölj rá a nőfogásra! Engem is a legváratlanabb helyen és helyzetben talált meg a "nő".
2015. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!