Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nagyon elvadultam, lányok ti pazarolnátok egy ilyenre az időtöket?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem. Hát szóval egy jó családból származó, jó megjelenésű, jóképű emberként kezdtem neki az életnek, látszólag hatalmas előnnyel, régen egy barátságos, jószívű, jó fej fiú voltam, viszont aztán csalódás ért, majd egy másik, egy újabb, és így tovább, és így tovább. Nem tudom, mivel érdemeltem ki, de iszonyú megpróbáltatásokon és csapásokon mentem keresztül, a szerelmi életem egy katasztrófa már ha egyáltalán annak lehet nevezni. Ilyeneket h törődés, szeretet, kedvesség szinte soha nem tapasztaltam. Ezeknek köszönhetően nagyon elvadultam, jó emberből rossz ember lettem, önzővé váltam, érzéketlenné, aki csak magára gondol. Egy røhadék lett belőlem, kb. olyan jellemtelen alak mint a føgenyák a filmekben. Az ilyenek számára általában nincs kiút, legalábbis a filmekben mindig csúnyán végzik, ez lenne az én sorsom is?

2015. nov. 26. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Üdv kérdező! Lenne itt egy kis játék!


Te nagy előnyökkel születtél és jobb helyzetből indultál mint mások, de nem vagy képes kihasználni az előnyöd, csak rossz célokra... Ma majd megtapasztalod és megtanulod mit is jelent a felelősség ami az előnyeiddel jár...


Élsz vagy halsz, kérdező csak rajtad áll!"

2015. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, van remény, csak megértő, elfogadó, és türelmes nőt kell találnod. :)


23N

2015. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ahhoz elég sok szerencsére lenne szükség.
2015. nov. 27. 00:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!