Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nagyon elvadultam, lányok ti pazarolnátok egy ilyenre az időtöket?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem. Hát szóval egy jó családból származó, jó megjelenésű, jóképű emberként kezdtem neki az életnek, látszólag hatalmas előnnyel, régen egy barátságos, jószívű, jó fej fiú voltam, viszont aztán csalódás ért, majd egy másik, egy újabb, és így tovább, és így tovább. Nem tudom, mivel érdemeltem ki, de iszonyú megpróbáltatásokon és csapásokon mentem keresztül, a szerelmi életem egy katasztrófa már ha egyáltalán annak lehet nevezni. Ilyeneket h törődés, szeretet, kedvesség szinte soha nem tapasztaltam. Ezeknek köszönhetően nagyon elvadultam, jó emberből rossz ember lettem, önzővé váltam, érzéketlenné, aki csak magára gondol. Egy røhadék lett belőlem, kb. olyan jellemtelen alak mint a føgenyák a filmekben. Az ilyenek számára általában nincs kiút, legalábbis a filmekben mindig csúnyán végzik, ez lenne az én sorsom is?

2015. nov. 26. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
thuglife
2015. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy olyan nő melletted aki tényleg szeret,törődik veled, és ezáltal kitartó is, akkor talán újra olyan ember lennél, mint aki voltál. Ha közel engednél egy nőt magadhoz akkor más lennél.

"nagyon elvadultam, jó emberből rossz ember lettem, önzővé váltam, érzéketlenné, aki csak magára gondol. Egy røhadék lett belőlem"

Nem vagy ilyen, csak szeretetre és törődésre vágysz. :)

2015. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


En latom, hogy ez csak egy maszk rajtad. Hiszen latod, erzed, hogy ez nem helyes viselkedes.


Az egyebkent jo, ha jobban vigyazol magadra mert aki tul jo az konnyebben serul.


Probalj meg olyan emberekkel baratkozni akik kedvesek, helyen van az onbecsulesuk es nem gazolnak bele masok lelkivilagaba. A masik meg, hogy valoszinuleg rossz helyen kerestel komoly baratnot. Hol ismerkedtel, hany eves vagy most?

2015. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Ha latnam egy ilyen fiun, hogy mi van az alarc mogott akkor igen.

2015. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom mondani hogy ha egy ilyen férfi, közel engedne magához, és megmutatná VALÓDI önmagát, akkor igen.


2. voltam

2015. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"de iszonyú megpróbáltatásokon és csapásokon mentem keresztül" Biztos, hogy nem egy ocska önsajnálo vagy???
2015. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
24 vagyok. Sok helyen ismerkedtem már, pl. egyetemen, bulikban, könyvtárban, vonaton, Balaton parton stb., de nem a helyszínen múlik a siker, a rossz emberek amúgy is mindenhol ott vannak.
2015. nov. 26. 23:08
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát mivel elég szar ember vagyok, így egy adag ócska önsajnálat is van bennem, bár nem alaptalanul.
2015. nov. 26. 23:11
 9/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nem vagy sem r0hadék sem rossz. Mert nem ilyen voltàl ezelőtt.

Egyébként hogy a filmekben mi van,azt nem tudom.

DE: ha a régi dolgokért,akik kib..ak veled,sàrba tiportak, csalodàst okoztak, azokat az embereket bünteted,akik szeretnének, rendesek lennének hozzàd, törődnének veled,akkor igen, sanyarù sors vàr ràd.

Elmarsz majd mindenkit és tényleg "r0hadék" leszel.

Fogd fel potitìvan.Sokmindent tanultàl,jobb emberismerő vagy ezàltal.Engedd magad szeretni,ezt add vissza,és minden jò lesz.

2015. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Üdv kérdező! Lenne itt egy kis játék!


Te nagy előnyökkel születtél és jobb helyzetből indultál mint mások, de nem vagy képes kihasználni az előnyöd, csak rossz célokra... Ma majd megtapasztalod és megtanulod mit is jelent a felelősség ami az előnyeiddel jár...


Élsz vagy halsz, kérdező csak rajtad áll!"

2015. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!