Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen srácok?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos férfi karakterre gondolok. Olyan nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb jellem, inkább családapa típus, nem rosszfiú meg ilyenek.

Kicsit komolyabb, őszinte, de emellett mosolygós, kellemes humorú. Plussz van egy bizonyos karizmája, vonzó jelleme.


(Sokat gondolkodtam, melyik filmes karakterhez lehetne hasonlítani, de egyedül egy jutott eszembe. Nézi innen valaki az Outlander-t? Na, Ian karaktere pont ez a kategória (Jamie húgának a férje, utolsó évad)


2015. nov. 24. 21:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%

Ez a férfitípus kihalófélben van. Ti nők ölitek ki ezt a jellemet a férfiakból. Ha valaki ilyen, az szinte alig talál magának társat, mert ma aki nem extrovertált melldöngető kihaénnem bunkó, ripacs, az nem férfi. így az ember vagy szerepet játszik és bunkó lesz, vagy teljesen elveszti minden önbizalmát és ezzel számos pozitív tulajdonságát is, még kevésbé lesz vonzó a nők számára belekerül egy ördögi körbe, és ha nem talál mégis valami isteni csoda folytán magának párt, vagy nem kap pszichológustól segítséget előbb-utóbb megöli magát.


Megjegyzem én ilyen voltam, nyugodt, kedves, családapatípus, figyelmes, intelligens de céltudatos fiatalember, ó és humorom is van csak nem éppen az a bunkó piszkálódó sértő humor, amit a nők annyira imádnak. A kutyának sem kellettem. Pedig nem vagyok lúzer, menő szakmám van, sportolok, képezem magam stb. De ez semmit nem ér a nők szemében. Teljesen összetörtem, megcsömörlöttem, és most végső elkeseredésemben adtam a pszichológusnak egy esélyt, ha ő sem segít jön a halál.

2015. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az én páromra szerintem igaz a leírásod, de ő sokkal jóképűbb, mint az általad említett karakter. :)
2015. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
34%
Léteznek, de — ahogy a 21-es nagyjából leírta — kikészíti őket a társadalom. Nem csak őket, hanem általában a "normális" embereket... Persze ez mindenkinél máshogy kerül felszínre, nem feltétlenül menekülnek az emberek a halálba. Van aki felfogja, hogy mit jelent élni és nem élni, én pl. ezért valszeg csak szimplán végig fogom nézni, ahogy szépen lassan becsavarodok, ha nem változnak a dolgok. Ha így lesz, az tuti, hogy sajnálni fogom, hogy más nem láthatja, mert elég művészi film lenne. :) Mondjuk... Ha valaki kikészül, az nem pont kiegyensúlyozottságra vall, úgyhogy lehet, hogy mégsem ezt a vetítést fogom megnézni. :D
2015. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Van De már lecsaptam rá!!!
2015. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A normális nőket éppúgy kikészíti a társadalom, mint a férfiakat, épp ezért van kevés normális nő, férfi.

Bár szerintem ez olyan szempontból jó is, hogy jobban meg fogod becsülni a társadat. : )

2015. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Perfectrush ***** válasza:

Szia,


Léteznek még ilyen srácok, én a mai napig ilyen vagyok és még leszek is.

Pont pár hete szívtam meg egy olyan lánnyal, aki nem gondolta olyan szinten komolyan a dolgot kettőnk között, ahogy azt kellett volna, úgyhogy nem is csodálom, hogy ez a hozzáállás fakulóban van. :)


Bár én hiszem vagyis inkább remélem, hogy előbb-utóbb majd találok valakit ennek ellére.

Eddig is mindig úgy lett barátnőm, hogy csak önmagam adtam valahol és egyszerűen hozzám ragadtak. :D

Viszont a mai komolytalan lányok miatt már kezdek barátkozni a gondolattal, hogy egyedül fogok megöregedni és meghalni. Most nyilván túloztam, de néha vannak pillanatok, amikor tényleg abszolút nem is reménykedem.


Én inkább élek egyedül és foglalkozom a barátaimmal és a saját életemmel, minthogy személyt váltsak ahhoz, hogy szerezzek egy párt. Az nem lesz igazi társ, aki azért szeret, ami és aki nem vagyok. Erre fel gondolom azt, hogy inkább halok meg egyedül úgy, hogy önmagam voltam végig, minthogy ez hazugságot éljek le. :)


Bár nagyon örülnék, ha ezt az életet és annak örömeit/szomorúságait egy társsal az oldalamon élhetném meg. :)


22/f

2015. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia!



Igen, léteznek. Csak ahogy már mások is írták általában nincs rá igény és kiölik az emberből vagy belekergetik valami marhaságba. 1 hónapja kaptam ismerkedés során: "kihalófélben lévő ember vagy, nagyon kedves, aranyos, soha senki nem volt ilyen figyelmes, kedves, udvarias velem. De nincs meg a kémia...". Én ezzel nem tudok mit kezdeni. Láttam nem válaszolsz privátra. Én viszont igen ha úgy gondolod... :)

2015. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!