Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen srácok?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos férfi karakterre gondolok. Olyan nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb jellem, inkább családapa típus, nem rosszfiú meg ilyenek.

Kicsit komolyabb, őszinte, de emellett mosolygós, kellemes humorú. Plussz van egy bizonyos karizmája, vonzó jelleme.


(Sokat gondolkodtam, melyik filmes karakterhez lehetne hasonlítani, de egyedül egy jutott eszembe. Nézi innen valaki az Outlander-t? Na, Ian karaktere pont ez a kategória (Jamie húgának a férje, utolsó évad)


2015. nov. 24. 21:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen, de az enyeeeeeeeem :D
2015. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nem nézem a sorozatot amit írtál szóval fingom nincs kire gondolsz :)

De a leírtak nagyjából igazak rám :)

2015. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mit szólnál, ha az ágyban pedig dom lenne?
2015. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
11%
Vannak ilyenek, de nyominak tartják őket a nők, és kiközösítik...
2015. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
4, szerintem nem egyre gondolunk
2015. nov. 24. 21:27
 6/27 anonim válasza:
Igen, én ilyesmi vagyok, és sajnálom mert csak emiatt a túl nyugodt jellemem miatt nem vagyok kapós a lányoknál. Pedig külső meglenne :(
2015. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

"4, szerintem nem egyre gondolunk"


Ha jóképűekre gondolsz, akkor zsákutcába keveredtél, mert azok nem családcentrikusak...

2015. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem. Csak az én ízlésemnek jóképűekre. De a lúzer típus egészen más, én itt csak kellemes természetű, normális srácokra gondolok
2015. nov. 24. 21:32
 9/27 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jóképű?
2015. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nekem elég változatos, ki jön be. Ha már említettem a fentebbi karaktert a filmből, akár ő is jóképű számomra:

[link]

De úgyis a személyiség a döntő

2015. nov. 24. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!