Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen srácok?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos férfi karakterre gondolok. Olyan nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb jellem, inkább családapa típus, nem rosszfiú meg ilyenek.

Kicsit komolyabb, őszinte, de emellett mosolygós, kellemes humorú. Plussz van egy bizonyos karizmája, vonzó jelleme.


(Sokat gondolkodtam, melyik filmes karakterhez lehetne hasonlítani, de egyedül egy jutott eszembe. Nézi innen valaki az Outlander-t? Na, Ian karaktere pont ez a kategória (Jamie húgának a férje, utolsó évad)


2015. nov. 24. 21:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
privátra válaszolsz? :D
2015. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb a lanyok viselkedesei kiirtjak az effajta jellemet. Nezem a sorozatot hasonlo voltam. Nulla sikerem volt a lanyoknal ... amiota rgy igazi fas.z vagyok akihez hozza se szolnek szivemszerint ket naponta mas csajt fektetek meg. Lehet itt mondani h nem a rosszfiuk kellenek a csajoknak.. sajat tapasztalatbol mondom h de igen
2015. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Komolyan?


Akkor ez a sráctípus kihalófélben van?


(nem szokásom privátokra válaszolni, aki kérdezte)

2015. nov. 24. 21:43
 14/27 A kérdező kommentje:
Nekem a sorozatból is ő a kedvencem :(
2015. nov. 24. 21:44
 15/27 anonim ***** válasza:
Én magamra ismertem a leírás alapján, és szerintem előnyösebb külsővel rendelkezem a képen látható szereplőnél. :)
2015. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
csak mert írtam de próba cseresznye! :D
2015. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
van ilyen. csak 18évesen ez nem nyerő.
2015. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nugodt is vagyok meg kiegyensúlyozott is, de a családapaság az eléggé messze van még.
2015. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Micsoda kedves dicséret kérdező, köszönöm. :D
2015. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, ki bántott? Irónia?
2015. nov. 24. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!