Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várjak még erre az átütő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még erre az átütő élményre?

Figyelt kérdés

Még pár éve ismertem meg egy fiút, kívül-belül olyan introvertált kocka típus volt, és el kezdett köztünk alakulni valami. Már szinte az első beszélgetés alatt az volt az élményem, hogy valahonnan ismerjük egymást, folyton kitaláltuk egy-két szóból egymás gondolatait , leírhatatlanul jó volt, de aztán mégis egy ponton elutasított. (Röviden: nem voltam elég jó neki.)


Azóta hiába próbáltam ismerkedni, nem tudok, mivel nem jön senkivel sem ez az átütő élmény, ez a fura összhang, ami azt érezteti velem, hogy a másik a teljes valója, minden mozdulata, megnyilvánulása, erényei, hibái valahonnan ismerősek és otthonosak.


Ezt az különös élményt keresem, ami szerintem a szerelem, vagy legalábbis afelé vezet, és nem találom meg másban. El tudtam fogadni, hogy neki nem kellettem, szóval nem hasonlítgatom őt másokhoz, de nagyon hiányzik ez az élmény. Nem érdekel, hogy hogy néz ki az illető, ha el kezd velem ismerkedni, vagy, hogy mennyit keres, de ha nem jön ez az érzés egy idő múlva, akkor annyiban hagyom az egészet.


Szóval az a kérdésem, hogy szerintetek, ha egyszer már átéltem ezt az élményt, akkor érdemes rá várni, (mert ha egyszer már éreztem valakivel, talán másodszor is érezhetem... (??)), vagy hagyjam, és elégedjek meg egy olyannal, akivel jó, de nem érzek ilyen átütő dolgokat?


Bármilyen véleményt szívesen fogadok, tényleg érdekel, hogy ti mit gondoltok erről. :)


21/N



2015. nov. 22. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem az érzést, amiről írsz, de hidd el, még átütőbb akkor, ha kölcsönös vonzalom és elköteleződési szándék is párosul hozzá. Neked ez az élmény a "csúcs", mert csak ezt ismered, de látod, ez egy párkapcsolathoz KEVÉS. Szó sincs arról, hogy meg kell elégedned kevesebbel, hanem inkább többre vágyj: arra, hogy e mellé az élmény mellé még az is társuljon, hogy az illető téged akar!

Hogy eddig nem volt benne részed? Hát az Igazi nem terem minden bokorban, pont attól Igazi, egyedi, pótolhatatlan, hogy nem könnyű megtalálni. Viszont ha megtalálod, annál jobban fogod értékelni!

2015. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is introvertált fiú vagyok, és én már többször átéltem ilyen élményt, hogy egy lánnyal teljes összhang volt(eddig 3-al), szóval érdemes várni. Én most a 4dikre várok, vagyis hát remélem, még átélem ezt az élményt, és végre lesz egy olyan is,akinek nincs kapcsolata, mert a korábbi 3 mind foglalt volt sajnos. Nekem sincsenek konkrét elvárásaim, csak annyi kell, h vonzódjak hozzá, és meglegyen az összhang.
2015. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kétszer éltem át, de egyik esetben sem voltam elég jó, most már beérem a sima nem különleges dolgokkal, de nem mondanám, hogy ez követendő példa, mert sokszor nem érzem jól magamnak, igazán én gyorsan ráunok az emberekre.
2015. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy gondolom, hogy elég fiatal vagy még ahhoz, hogy feladd. Ismerős az érzés, nekem volt egy ilyen barátnőm és annyira kiismertem, amikor beszélgettünk, szinte mindig kitaláltam mit csinál vagy mire gondol és ezen nevettem ő meg azt hitte figyelem :D Aztán amikor ő is néhány jelből ki tudta találni ezeket a dolgokat nálam, akkor rájött, hogy semmi ilyesmiről nincs szó, ez csak a szerelem.. vagy valami olyasmi :)

Vele aztán nem volt túl hosszú a kapcsolatunk mert fiatal volt és még "élni akart". Én hagytam, hadd menjen. Hiányzott, de nem tarthattam vissza. Aztán volt egy komoly kapcsolatom hasonló élményekkel, viszont idő kell hozzá hogy két fél jobban megismerje egymást. Nem tudom te mennyi időt fordítasz rá, hogy megismerj egy másik fiút de lehet, hogy ezzel van a baj. Viszont az is előfordulhat, hogy tényleg olyan fiúkat fogtál ki akiknek teljesen más az elképzelése, mint neked. Emiatt ne add fel az álmaid mert biztos, hogy találni fogsz olyat akivel valóra válthatod :)


Ez egy nagyon kedves kis történet és remélem, hogy mihamarabb valósággá válik az álmod.

2015. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Volt nekem is ilyen élményem , neten ismerkedtünk, tényleg kitaláltuk egymás gondolatait, meg egyszerre írtunk dolgokat. Aztán lett képcsere,bejöttünk egymásnak, minden rendben zajlott tovább. Lett személyes tali, aztán abba maradt a dolog. Neki férje van, én is a szar kapcsolatomban voltam még akkor, szóval nem akartunk fejest ugrani semmibe csak jólesett mindkettőnknek a dolog. Végül is válaszra sem méltatott hogy miért nem keres többet. Bár rájöttem magamtól is , egyrészről unatkozott és én kapóra jöttem , mint pótlék. Aztán mikor talált munkát, már nem volt minden annyira happy, nem volt ideje beszélgetni, és abba maradt a dolog. Valamint ő nem volt hajlandó felrúgni a megszokott kis életét, hát ilyen is létezik csak azért írtam le, hogy lásd ezer oka van, hogy miért nem lesz több az ily módon kezdődő kapcsolatokból.
2015. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mindegyiket nagyon jó volt végig olvasni, és örülök, hogy másoknak is volt hasonló élménye. A környezetemben, ha ezt előadom, amit a kérdésben írtam, akkor hülyének néznek. De akkor ez talán nem egy elszigetelt esemény :D
2015. nov. 23. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!