Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan férfiak, akik megvető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfiak, akik megvetően beszélnek a nőkről, mégis mi jogon várják el, hogy a nők össze akarjanak velük jönni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem várják el,nem kell velük összejönni. Csak egy szimpla sex a bokorba.
2015. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Ha már azoknak a nőknek összjön akik szintén megvetően beszélnek a férfiakról... Járkáló pénztárca, interaktív dildó, szolga, a szerető gyerekeinek felnevelője, hülyegyerek stb. - akkor a másik félnek is jár ez.
2015. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Csak olyan nőtől várnám el, aki kedves, őszinte, intelligens, nem ribi és nem felszínes. Ilyen nő viszont nem létezik, tehát nincs kitől elvárnom, hogy összejöjjön velem.
2015. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 _Harry Potter_ ***** válasza:
53%

Szia!


Mit gondolsz, miből adódik az, hogy a nőkről megvetően beszélnek? A sikertelenségből. Tehát ők már beletörődtek abba, hogy szerintük semmilyen nő nem fog velük összejönni, mert - különböző okok miatt - úgy vélik, ők nem kellenek senkinek. A nők megvetése itt lényegében a feszültség levezetésére szolgál.


De ha elfogadsz egy tanácsot: ne foglalkozz ezekkel a pacákokkal, csak az idődet vesztegeted. Én is számtalanszor megpróbáltam már rámutatni, hogy tévednek, de hasztalan volt. Annyira bebeszélték maguknak a dolgokat, és úgy kialakítottak egy sajátos világképet, hogy képtelenség onnan kimozdítani őket. Férfiként azt mondom, szerintem a nők a legjobb dolgok a világon. Sajnos ők ezt nem így gondolják.

2015. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nem tudok komolyan tervezni olyan férfival, aki ócsárolja a női nemet. Szóval ha meghallom ezt egy férfitól, akkor mehet, amerre lát, de tőlem ne akarjon semmit.
2015. okt. 11. 15:39
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Jólvan potter, anyudnak hízelegj otthon.
2015. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is viselkedhetnék így fordítva, mégse teszem. Nekem is voltak csalódásaim, csak azokat nem vetítettem ki az egész férfinemre.
2015. okt. 11. 15:41
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

#5


De mikor a nő mond ilyeneket, hogy mocskos disznók meg félállatok meg ilyen kedves jelzőket mint ökör, patkány, szarember, féreg meg még vagy 10 ezer féle sértés azért plecsni jár.

2015. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Damien Hellfire, mégis miért járna? Aki általánosít, és mindenkire kivetíti a csalódásait, az rossz úton jár, akár férfi, akár nő.
2015. okt. 11. 15:44
 10/15 _Harry Potter_ ***** válasza:
54%
15:39-es válaszoló, ha már megszólítasz, legalább annyi tisztesség lehetne benned, hogy édesanyámat nem emlegeted egy negatív kommentben. Nem hízelgek senkinek, leírtam a véleményemet és a tapasztalataimat, és szerettem volna megkímélni a Kérdezőt a felesleges vitáktól. Ha egyébként megnyugtat a dolog, akkor nőben is létezik ilyen jelenség mint a pasiknál, bár jóval mértékben. Itt is, ott is, egy a tanulság: a megkeseredett embereket jó elkerülni. Ha nem értesz velem egyet, akkor próbálj meg munkálkodni az ilyen emberekért, majd meglátod te is, hogy ugyanazt a tapasztalatot fogod szerezni mint én. Aki nem akar, azzal semmit nem lehet kezdeni, mondhatsz neki akármit, és mást sem lehet várni tőle, mint a másik nem gúnyolását.
2015. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!