Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogy létezhet olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Mégis hogy létezhet olyan, hogy reménytelen szerelem!?

Figyelt kérdés

Ha lapátra tett a párod, és még vágyódsz utána, az még valahol érthető, bár racionálisan az butaság. Mármint vágyódni olyasvalakiért, aki lapátra tett, rosszabb esetben még meg is alázott.


De mi van akkor, ha nem is ismered az illetőt, csak látásból, és egy "Szia" köszönésnél többet nem is beszéltél vele. A külsejébe "szeretsz bele?" Mégis miféle dolog ez!?


2015. szept. 29. 04:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen, szexuális vonzalomnak és szimpátiának hívják, amit sokan összekevernek szerelemmel. Esetleg akkor lehet reménytelen egy szerelem, ha beleszeretsz egy barátba, közeli ismerősbe, akiről tudod, milyen, viszont ő nem érdeklődik irántad.
2015. szept. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jókat mondtál, ment a zöld kéz.


Igen, reménytelen szerelem csak akkor lenne, ha egy olyan lányba szeretnék bele, akivel csak barátok, vagy közeli ismerősök vagyunk. A másik, amikor nem is ismerem a csajt, mindössze szexuális vonzalom és szimpátia lenne.

2015. szept. 29. 04:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már 10 éve szerelmes vagyok egy lányba, sosem jártunk de tudom hogy ő az igazi. Egyszerűen minden nő akivel bármiféle kapcsolatom volt, vagy csak megtetszett, nagyon sok mindenben ráhasonlítottak. Erre pár éve jöttem rá:)( Külső belső tulajdonságai stb) Nincs még egy olyan lány akihez ilyen mély leírhatatlan érzéseim társultak.(ahogy a mondják, ha szerelmes vagy az tudod, az egész lényed, tetőtől talpig) Sajnos tudom hogy semmi esélyem rá, ezért ezt a helyzetet lehet reménytelen szerelemnek nevezni.
2015. szept. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
reménytelen szerelem? két foglalt családos ismerős ember egymásba szeret, de nem akarják két komplett család, sok gyerek, normális, hűséges férjek, feleségek életét tönkretenni, szeretősdi is erkölcsi okokból kizárva)Na, ez fullos oda-vissza reménytelen szerelem. És ahogy itt olvasom, ilyen van jópár ebben az országban.ezek 30 fölött bőven előfordulhatnak 100 éves korig:-)
2015. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen reménytelen "szerelmek", ahol még egy köszönés sem történt meg, általában a fiatalabb korosztályra jellemzőek. Ők még idealisták, álmodozók, hagyjuk is meg őket ebben, majd az élet úgyis reggbe sugdossa őket, és leszállnak földre.

Valódi plátói szerelem akkor szokott kialakulni, amikor nagyon jól ismerik egymást, de olyan kizáró körülmények vannak, amik miatt a szerelem nem realizálódhat.

2015. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én egy olyan lányba vagyok szerelmes aki inkább barátnak mondható, mint ismerősnek de jól ismerjük egymást... Ezek a tények ami miatt semmiesélyem nem lehet nála: 1. Idősebb nálam 3 évvel (ami nem tűnik soknak, de nála kizáró ok, ismerem ennyire) 2. 4 éve van egy jól működő kapcsolata a 11 évvel idősebb barátjával aki 6 hónap együtt járás után eljegyezte. 3. Eszméletlenül jól néz ki, én pedig nem... S mint tudjuk mindenkinek számít a külső legalább egy kicsit, amivel nincs is semmi baj.

19/f

2015. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!