Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem nála,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála, vagy reménytelen?

Figyelt kérdés
Én egy 27 éves férfi vagyok,külföldön élek,és adott a városomban egy 29 éves leányzó,aki meseszép,tényleg topmodell alkat.Ez a lány speciális edzéseket tart,és én rendszeresen járok hozzá.Idáig azt hittem,hogy szingli,de nemrég kiderült,hogy van barátja,de ez a facebook oldalán nincs feltüntetve.A barátja más állampolgárságú,és jogászként dolgozik.Ami azt jelenti,hogy sokat kereshet.A csaj se szegény,eléldegél.Na már most én munkanélküliként elvileg labdába sem rúghatnék,de...Maga a lány nem az a beképzelt fajta,inkább az élvezem az életet típus,de a jó értelemben.Bejárta szinte az egész világot,szó szerint.Szerintetek van e esélyem,ha ezeket az utazásokat nem tudom neki megadni,csak egyszerűen magamat adom,ha szimplán "csak" szeretem,és boldogan élnénk?Tudom az emberek 98 százaléka erre azt mondaná,hogy álmodjál csak... de valahol a szemeiben látom azt hogy érdeklem őt.és nem csak mint kuncsaftot.A múltkor megnézte női szemmel a felső testemet,és ez tetszett :) meg sokat mosolyog rám,és örül hogy hozzá járok edzeni.Még nem mondtam el neki,hogy beleszerettem,attól tartok,hogy azt mondaná,ne menjek többet edzeni.Mielőtt azzal vádolna meg valaki,hogy a pénze miatt érdekel a csaj,nos az nem ismer,mert engem tényleg csak ő érdekel,és ha szegény volna is érdekelne,sőt talán még jobban.

2015. jún. 17. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem a pénze miatt érdekel a csaj, hanem a teste miatt. És feltételezed róla, hogy számára a pénz dominál a kapcsolatokban. Egy nő sem olyan buta, hogy ezt ne vegye észre, és ne érezze megalázónak.
2015. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát.... nőként mondom, hogy attól, hogy valaki tetszik, szimpatikus, még közel sem jelenti azt, hogy kapcsolatot kezdenék vele.

Először is van barátja, tehát máris felejtős.

Másrészt neki van egy megszokott életmódja, amiben te nem tudsz partner lenni. Ha ő szeret utazgatni, akkor nyilván a jövőben is vágyni fog erre... most vagy lemond róla a kedvedért, és emiatt frusztrált lesz, hogy nem teheti azt, amit szeretne, vagy kénytelen finanszírozni a te utazásod is, ami vélhetően mindkettőtök számára rossz szájízt okozna.

Magyarán: lehet, hogy vonzódik hozzád annyira, hogy hajlandó flörtölni, esetleg kalandot is kezdene veled, de hosszú távon szerintem ez nagyon nem tartható.

2015. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a teste vonzó,hanem a személyisége is.Ismerem már pár hte,beszélgettünk edzés után is,és nekem minden szempontból tetszik. :) Azt,hogy milyen anyagi körülményekben vagyunk,azt csak megjegyzésnek írtam.Tudom nem számít semmi,ha 2 ember szereti egymást,de ha 2 ellentétes körülmény találkozik,ott felvetődik ez a kérdés.
2015. jún. 17. 15:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom,nem szép,ha egy 3. is feltűnik és el akarja csábítani az egyik félt,és nem is vagyok az a fajta,tényleg.De nála elgondolkodtam,hogy elmondom mit érzek,és lesz ami lesz.Szeretném azt hinni,hogy esetleg engem választ,de tudom erre nagyon kicsi az esély.Még ha ez önzőségnek is hangzik.Egyszerűen beleszerettem az egész nőbe,és nehezen engedném el.
2015. jún. 17. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:
AZ edzőknek jó amarketingje direkt nem tüntetik fel a kapcsolatot, mert sok tanítványuk odavan értük. Kedvesek és flörtölnek, ha évekig hozzá jársz érdeklődnek, de ez nem jelent náluk semmit. Bevételi forrás vagy nekik, nem fogja az életvitelét és a körülményeit változtatni. A legtöbb szintén edzőtársat (oktatót) választ magának, mert az tudja ezt az életmódot megérteni. Sajnos nem sok az esélyed, én is voltam hasonló cipőben.
2015. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kedves veled, hiszen az ügyfele vagy.
2015. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem fogja otthagyni a pasiját.Kedves,mert annak kell lennie.És lehet hogy átfutott az agyán egy röpke pillanatig milyen lehet veled az ágyban,lehet tetszel is neki,de ennél a pontnál nem fog tovább menni.Esetleg egy szexig titokban,de ezt is kétlem.
2015. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul értelmezed a jeleket, a lány nem akar tőled semmit.
2015. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!