Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Mit tegyek? Reménytelen?

Figyelt kérdés

Volt egy lány még tavaly nyáron ismerkedtünk meg aztán egy hét alatt rengeteget beszélgettünk aztán kezdett komolyabbra fordulni a dolog de nekem 2 lány tetszett abban az időben nagyon (ő volt az egyik) felvetette ugye hogy járjunk mondtam h egy kis gondolkozási idő vegül igent mondtam...

nem volt gond (de ugye én még sose csókoloztam :( ) amikor jött volna ez a rész tudattam vele hogy én nem vagyok túl porfi csak mikor következőnek találkoztunk volna (ugye mivel nyár volt) elutaztak sok időre messzire a hegyekbe térerő:0 telefon kilőve nem igazán beszéltünk sok ideig így aztán vége lett... akkor még annyira nem rázott meg a dolog ( bár volt hiány érzetem a csők miatt...) de az érzéseim lent maradtak viszont nem régiben feljöttek közöltem vele érzéseimet azt mondta hogy ő most nem áll készen kapcsoltra meg semmire se most ne... nem régiben rám írt [nagyon régen beszéltünk mert miután szétmentünk nem beszéltünk most] viszont én éppen filmeztem ezért nem válaszoltam persze miután észre vettem első adandó alkalommal ráírtam egész jót beszélgettünk talán mintha megkedvelt volna megint vagy csak én vagyok túl naiv?

csak mivel régóta nem beszéltünk lehet történt valami de lehet tényleg csak régen beszéltünk... :S nem tudom

miközben együtt voltunk tetszett neki egy másik srác előtte sokat sírt.. szóval elég érdekes kapcsoltat volt

nekem ő volt az első és eddig utolsó barátnőm... nem tudom egyszer már mondtam neki hogy nekem még meg vannak az érzéseim ugyhogy most várom mi fog történni most rám írt ezt vegyem jelnek vagy hogy van és képzelek bele túl sokat? F/15 nagyon szépen köszönöm ha végig olvasod :D

ez életem története és lehet nem írtam le mindent ...


2010. nov. 9. 21:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mit tegyek nem tudom mi legyen...
2010. nov. 9. 21:08
 2/12 anonim ***** válasza:
Őh és a másik lánnyal mi lett ? nem beszélsz vele?
2010. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

:S a másik lány... hát az is egy külön történet

elég hosszú lenne elírni...de vele meg se próbáltam pedig ő is nagyon tetszik de pár tény miatt inkább lemondtam róla...

meg már elég régóta csak ő van a fejemben aki ebben a történetben szerepel

2010. nov. 9. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:

és egy helyen laktok v h ? mert az is számít h milyen messze laktok a lánytól..v egy suliba jársz mind2 csajjal?

am 14/L

2010. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Végigolvastam, szerintem beszélgess még vele, szóval pár nap alatt nem lehet sok dolgot kideríteni. Még azért ismerkedjetek jobban, és ha egyszer úgy érzed, hogy na, már elég a beszédből, akkor ajánld fel neki, hogy találkozzatok. Egyébként lehet, hogy nem ok nélkül írt rád ;) bár így nem lehet tudni...sajnos. Ha szeretnéd, akkor biztos összejön.
2010. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

mindenki ugyanabban a városban lakik akiről most írtam azzal nem igazán találkozok mert őt úgy ismerem meg hogy a külön német tanáromnak az unokája xD és hívtak vmi túrára szal bonyolultan ismerkedtünk meg de őt csak innen ismerem


a másik pedig általánosban volt osztálytársam8 évig és most egy gimibe járunk...

2010. nov. 9. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
ja és én voltam am az első meg a második is :)
2010. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja oks lenyugodtam .D komolyan beparáztam h egy fiú ismerősöm vagy aki nekem tetszik mert szinte ugyanez a történet..h 1 hét meg stb stb :D
2010. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
komolyan xD még a végén ismerjük egymást :)
2010. nov. 9. 21:27
 10/12 anonim ***** válasza:

abba belehalok.xD meg megölném a másik csajt a végén..:D

de nem ő vagy hála.:))

2010. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!