Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vonzzam a pasikat a...

Hogyan vonzzam a pasikat a buliba, úgy hogy ne legyek ribis, és mégis akarjanak velem táncolni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fizess érte!
2013. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Hát, márpedig ha ezt akarod elérni, akkor ribisnek kell lenned, bárki, bármit mond...
2013. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos legtöbbször diszkóban csak az ilyeneket veszik észre, aki normálisan öltözik ahhoz hozzá se mernek menni. Legtöbbször.
2013. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#3 miért gondolod úgy, hogy nem mernek?
2013. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

2-es,miért kéne ribisnek lennie?

sosem öltözöm kihívóan,még csak nem is igazán sminkelem magam,még is ha nagy ritkán elmegyek valahová mindig van olyan aki akar velem táncolni,az utcán is leszoktak szólítani,bármilyen fura,nem csak a ribik kellennek a pasiknak

amúgy:

fontos a kisugárzás,mindig mosolyogj,legyél laza,természetes,a legtöbb fiú szereti az ilyen lányokat

2013. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát igen én is észrevettem hogy nem mernek közelíteni, lehet mert félnek a visszautasítástól:/, mert a ribis lányoknál kevés az esélye annak hogy koppannak.
2013. dec. 11. 18:10
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm a tanácsot :)
2013. dec. 11. 18:11
 8/16 anonim ***** válasza:

A kérdés úgy hangzik,hogy tudnám magamhoz csalogatni a szépfiúkat..

Nem csúnya fiúkkal akar táncolni,akkor ott bizony ki kell rakni az árut.

2013. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én pl elég helyes vagyok, de nem táncolok senkivel, függetlenül, hogy ribis, vagy nem. De már nem is járok ilyen helyekre, mert inni máshol is tudok, ahol kevésbé vizezik a sört. :) szerintem nem ezen múlik, de legyél ribis, ha lehet szavazni :D Hátha bejön :)
2013. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :)
2013. dec. 22. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!