Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ki van fenn közületek...

Lányok! Ki van fenn közületek badoon, azt szeretném kérezni hogy egy nap mégis hány levelet kaptok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

rengeteget!

néha el sem hiszem, hoyg ekkora rajongótárborom van!

vagy ennyi elfuserált, béna, lúzer van, aki pótolni akar valamit/ vagy valakit ( szexet is beleértve)....

2013. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Változó volt mikor 1-et sem kaptam volt olyan nap mikor 50 levelet is vagy többet.

Több ember is volt akivel elkezdtem beszélgetni, mindenkiben találtam érdekeset meg jót, de sosem tudtam dönteni, és ahhoz h dönteni tudhassak ahhoz mindegyiket jobban meg kellett volna ismernem, ezért egy idő után inkább töröltem is magam.

2013. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én pasi vagyok és egyetlen egyet sem kapok amit meg írok arra sem válaszolnak.
2013. nov. 30. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Van olyan barátnőm aki fent van több levelet is kap mint én de tényleg csak annak válaszol aki tetszik neki.

Ami valahol érthető is, de igen talán egy "nemleges" választ írhatna. Dehát ez van.

2013. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha küldök képet, elmondod hogy mi a baj velem? Őszintén, nem fogok megsértődni...bármiben leszólhattok...
2013. nov. 30. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!