Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki közületek, akinél...

Van valaki közületek, akinél fiatalon diagnosztizáltak pitvarfibrillációt és később mégis tünetmentessé vált?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok. Néhány hónapja kivizsgáltak, mert folyamatosan szédültem, gyengének éreztem magam stb. Kiderült, hogy pitvarfibrillációm van,ami miatt rytmonorm-ot írt fel az orvos. Sajnos nem sokat segít ez a gyógyszer...

Nagyon aggaszt ez a dolog, mert még nincsen gyermekem és félek, ez a betegség akadálya lesz a gyermekvállalásnak.

Van ebből kiút?

Várom a tapasztalatokat.



2013. aug. 14. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Látom baromi régi a kérdésed, de nekem is ugyanez van, gondoltam írok, egy próbát megér. Neked rohamokban jelentkezett amúgy a zavar vagy folyamatosan fennállt? 26 éves nő vagyok egyébként.
2020. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!