Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan férfiak, akik megvető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfiak, akik megvetően beszélnek a nőkről, mégis mi jogon várják el, hogy a nők össze akarjanak velük jönni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 15:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
#5: Cica! Nekem van egy olyan férfiismerősöm, aki gusztustalanul gúnyolódik az exbarátnőin, fikázza őket az aktuális nőnek, ráadásul az utcán végigsétálva is gúnyos megjegyzéseket tesz random muskátliknak, lenézi, ócsárolja, semmibe se veszi őket. Elárulom, jóóóóóó sok pénze van, öltönyben, zakóban jár mindenhová, elit helyeken étkezik, vadonatúj C63-as AMG-vel jár, és ha hiszed, ha nem, döglenek utána a nők, de csak azért, mert olykor csepegtet a kedvességéből, emberségéből. A nőknél meg száz rosszat egyetlen jótett is felülír, ha tehetős a hapsi, jó a dumája, és jól is néz ki. Úgy cserélgeti őket, mint más a zoknit. Ez kell nektek. Jó napot!
2015. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

Elvárják egyáltalán?

Ha én alapból utálnám a férfinemet, mindenkit kivétel nélkül, nekem sem kellene egyik sem, maximum kicsit szórakozni.

2015. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%

Két dolgot akarsz egybe venni igazából,aminek köze sincsen egymáshoz.

Az,hogy neked voltak csalódásaid is,az hihető hiszen mindenkinek vannak általában.

De itt jön a lényeg,a nagy különbség:

Az a nem mindegy,hogy mennyi és milyen.

Tehát engem például egész életemben az összes nő,visszautasított,kinevetett,megalázott.

Egyetlen pozitív,jó szót nem kaptam soha életemben a nők felől,az ellenkező nemből.Egy csók nem volt még soha életemben...

Nos?

Neked le merem fogadni,száz milliárdszor már megdicsértek ellenkező neműekből is,saját neműekből is...

A férfiaknál nem divat egymás dicsérése,szóval onnan nem is várhatom...

De a nőktől sem kaptam soha pozitívumot.

Ez a nagy különbség a te eseted,és az enyém között.

Neked nincsen okod általánosítani,nekem van.

Hiszen neked sok pozitívum volt,nekem semmi...

24/F

2015. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

Hát inkább ezek mint ti rinyálós, hájdugó magyarok, már ne hari! űsírtok, hogy nektek milyen rossz, DE MÉGIS olyan nbőket választotok akik agyon csalnak titeket, a rendes nőket meg hülyének nézitek.

Hát kösz de nem:)

2015. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem várják el,van már annyi eszük,hogy nem hisznek a mesében.
2015. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!