Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várjak, hogy ő lépjen avagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak, hogy ő lépjen avagy sem?

Figyelt kérdés

Néhány hete regisztráltam egy társkereső oldalra, ahol ráírtam egy srácra de csak viccből, nem gondoltam volna hogy ebből bármi is lehet. Legnagyobb meglepetésemre szimpatikusnak találtam, rengeteget beszélgettünk. Aztán nemrég felvetette az ötletet, hogy mi lenne hogyha Facebookon folytatnánk a beszélgetést. Ismerősök lettünk, vártam egy fél napot hogy írjon, de végül nem bírtam tovább és én írtam neki. Mindössze 6 üzenetet váltottunk,ami az előekhez képest kevés. Azóta se ír, bár elég sokat van fent. Mi tévő legyek? Írjak neki én ismét? Vagy hagyjam a fenébe az egészet? Mi lehet ennek az oka hogy most nem irogatunk annyit, mikor tényleg nagyon jókat beszélgettünk szinte bármilyen témáról?

20l


2015. szept. 26. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha akar beszélni keresni fog,ne fuss utána.Főleg,hogy utoljára is te kerested
2015. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fura,de velem is megesett egy hasonló,igaz,nem társkereső oldalon kezdődött a dolog,de ugyanígy facebook-on folytattuk a beszélgetést.Szimpatikus volt a fiú,rengeteg közös témánk volt,előtte egy másik oldalon több,igencsak hosszú levelet váltottunk.Utána fb-on annyi történt,hogy párszor megírta,elfoglalt,de majd ír,és ennyi,ez több hónapja volt,azóta ráírtam már,de ennek is több hónapja.Ha nem is olyan sokszor,de láttam,hogy volt fenn,ellenben nem látta az üzenetem (vagy nem akarta látni).Pedig tényleg jót beszéltünk mi is előtte,legalább megírta volna,ha mégse akarja folytatni (már ha ez a helyzet,és nem csak elfelejtette).

Én a helyedben ráírnék azért.A monogramját esetleg le/megírnád,csak kíváncsiság kedvéért,mert eléggé kicsi a valószínűsége,hogy ugyanarról beszéljünk,de bármi megtörténhet a világon.

2015. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irj ra ! :)
2015. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!