Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha ismerkednék és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkednék és ezeket megtudnátok rólam, mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
Sosem vettem rá magam, hogy elmenjek bulizni, szórakozni. Inkább otthon vagyok, de a kirándulni, moziba szívesen elmegyek. Ha van barátnőm, akkor nyáron nyaralni is. Káros szenvedélyeket nagyon nem szeretem és a páromat is így szeretném maga mellett tudni. Családcentrikus vagyok, tehát fontos számomra az, hogy a párom szeresse a gyerekeket. Külsőleg nem szokták rám azt mondani, hogy rosszul nézek ki, sőt pár lánynak már bejöttem és a többség azt mondja, hogy átlagos vagyok de ennek ellenére sem tartom magam álom pasinak. Ezt így röviden leírva hogy hangzik egy nőnek? :)
2015. nov. 19. 01:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Számomra is semleges lennél.
2015. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy több 32-nél,már jó.Dohányozni nem szoktam,alkholizálni is csak alkalmanként,úgyhogy egyenlőre semmi kivetnivelő. :D


22/L

2015. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Valaki hasonlóra vágyom én is, így örülnék, ha megismerkednénk. Viszont valószínűleg hamar elválnának az útjaink, mivel én nem szeretnék gyereket, és nem is jövök ki jól velük.
2015. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Meglepődve olvasom a női kommenteket, miszerint egy csomóval nem lennél kompatibilis állításuk szerint. Én is olyan vagyok, mint te, annyi, hogy nekem pár sör néha belefér alkalomszerűen. De durva, hogy manapság mindenkinek viszket a hátsója, hogy ide menjünk, oda menjünk állandóan...:] Gondolom ezeket a kiruccanásokat mind maguk fizetik...:]
2015. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Farei l'amore voi - én magamnak fizetem. Hogy a többiek hogy csinálják, azt nem tudom. 22 évesen lett elegem belőle, hogy mindenkihez alkalmazkodni kell, és senki nem akarja azt az ismerőseim közül, amit én. Így történt, hogy vettem egy retúr jegyet vonatra az olasz Velencébe. Nem bántam meg. Kicsi koromban megtehettük volna a családdal, hogy utazunk, mert apám révén lett volna kedvezmény, de a szüleim mindig paráztak, hogy nem tudnak nyelveket, így nem mertek nekiindulni. Nagy kár. De mikor nagyobb lettem és lett munkám, összegyűjtöttem rá a pénzt. Ráadásul 14 éves korom óta énekeltem, jártunk koncertezni, így velük is mozgalmas 10 évet töltöttem el, csak másra is vágytam, mint ők, és egy idő után nem volt elég, amit velük megélhettem.

Azóta jártam már több helyen is maratoni utakon, hát, egyelőre egyedül, mert nem sikerült ismerősöket befűzni, meg felfedeztem az ingyenes tömegrendezvényeket is, Scorpions koncert, WSR, Nagy futam, Red Bull Air Race..., a bérletet úgyis megvesszük. Voltam már moziéjszakán is. Volt, hogy csak spontán döntöttem el, hogy elmegyek valahova, volt, amire meg már hónapokkal előtte készültem. Olyan társat szeretnék, aki bevonható, akit nem kell nyaggatni, aki osztozik velem ebben, aki nem nyafog, ha már pár órával a rendezvény előtt kiülünk az egyik legjobb helyre, hogy jól lássunk mindent... stb.

Senkitől nem várom el, hogy helyettem fizessen bármi ilyet, nekem is van jövedelmem, tudom, mennyi fér bele a keretbe.

2015. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ez kicsit kevés információ. Ennyiből nem igazán lehet leszűrni, hogy összeillenénk e, bár én nem vagyok kirándulós típus, és a gyerekvállalás kizárt. Sok mindentől függene még, hogy egyáltalán elkezdenék -e veled ismerkedni. Pl hogy elég magas vagy e hozzám, szeretsz -e olvasni, lehet -e veled beszélgetni, mennyire vagy nyitott arra ami a leendő párodat érdekli stb stb.

De mindez csak elmélet, mert házasságban élek, és nem lennék az eseted amúgy sem.:)

2015. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Gondolom ezeket a kiruccanásokat mind maguk fizetik...:]"


Az, hogy kimozdulj minimál költségvetésből megoldható. Attól függ, mit akarsz csinálni.

Én is kezdem megunni, hogy mindig várnom kell valakire, vagy ki kell találni, hogy ismerősök közül kit érdekelne- párom meg nincs, hogy jolly jokernek használjam.

De pl. ha érdekel egy előadás, vagy felolvasó est, vagy éppen bokszmeccs, el akarok menni. Mindhármon voltam már egyedül, mindhárom ingyenes volt...

2015. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!