Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha ismerkednék és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkednék és ezeket megtudnátok rólam, mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
Sosem vettem rá magam, hogy elmenjek bulizni, szórakozni. Inkább otthon vagyok, de a kirándulni, moziba szívesen elmegyek. Ha van barátnőm, akkor nyáron nyaralni is. Káros szenvedélyeket nagyon nem szeretem és a páromat is így szeretném maga mellett tudni. Családcentrikus vagyok, tehát fontos számomra az, hogy a párom szeresse a gyerekeket. Külsőleg nem szokták rám azt mondani, hogy rosszul nézek ki, sőt pár lánynak már bejöttem és a többség azt mondja, hogy átlagos vagyok de ennek ellenére sem tartom magam álom pasinak. Ezt így röviden leírva hogy hangzik egy nőnek? :)
2015. nov. 19. 01:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%

Kevés. Nem illenék össze egy ilyen emberrel.

Ha a tetoválást nem szereted, gondolom, a hennafestés sem tetszene, én meg azzal ki szoktam pingálni a jobb kezemet, fellépésekre vagy csakúgy is.

Nem vagyok az éjszakák császárnője, de azért én szeretek eljárni ingyenes tömegrendezvényekre, ha van rá lehetőség, egy otthonülő nem jönne velem, vagy ha jönne is, végignyavalyogná az egészet. Te egy kényelmes típus vagy, én meg az élményért cserébe képes vagyok lemondani a kényelemről is.

Viszont az én álláspontom nem jelenti azt, hogy minden nő így él, ahogy én, van, aki pont a te típusodat keresi, a szüleim is kényelmesek, nem is tudom, hogy lehettem ennyire más, biztos más felmenőmtől örököltem, két nagynénémről tudok, akik hozzám hasonlók, mi kilógunk a családból. :-)

2015. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%
Szeretem ha egy pasinak van betonkeverője, meg tud lekvárt kapálni
2015. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
21%

Kizart.

En a bulikat szeretem, rendszeresen jarunk az elettarsammal es utaljuk a gyerekeket. Egyszer majd lesz gyerek, de evek mulva.

N

2015. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Csak ez alapján, ha csak ennyit tudok rólad nem mondanék véleményt. Persze megismerkedhetnénk, de addig ezek alapján semleges lennél.

Én sem szeretem a káros szenvedélyeket, de pl ez nem jelentené azt h azzal aki dohányzik szóba sem állnék, mint ah azt sem, h csak olyannal állnék szóba aki nem

Az egész embert kell ismernem, nem csak egyes tulajdonságokat

2015. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

ennyi alapján nem lehet normálisan véleményt mondani

ezek csak adatok, ami alapján következtetni lehet, de ismernem kéne (legalább egy kicsit) ahhoz, hogy bármi hasznosat tudjak mondani

2015. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
13#! Gratulálok! Remélem sose fogsz szaporodni!
2015. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem vagyunk kompatibilisek. Ha depressziós napjaimat élem, akkor sokat iszok, nem vagyok gyerekszerető (mármint nem az, hogy utálom őket, az oktatásukat és megfelelő nevelésüket fontosnak tartom, de én nem tudok mit kezdeni egy gyerekkel, hamar elvesztem a türelmem velük, és nem bírom a hisztijüket). DE rengeteg nő családcentrikus, és biztos, hogy olyan párt akar, aki szintén gyerekszerető, szóval ez most olyan, hogy nyilván lesz olyan lány, akinek ez bejön, van, akinek meg nem.
2015. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Sunshinedoll ***** válasza:
Jaj, most látom, a tetoválás meg a piercing is bukó :D Hát, az is van rajtam jópár :D
2015. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ha hozzáteszed a kiránduláshoz meg a mozihoz, hogy azért más helyekre is szívesen elmész, pl. kiállítás, előadás, akkor az a reakcióm, hogy a párom pont ilyen. :)
2015. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Huh tetoválás tetszik, piercinggel sincs bajom, nem bánom, ha a párom füvezik vagy gombázik, annyi nekem is belefér. Gyerekeket szeretem, de nem szülnék akárkinek.

Cigizni nem szoktam, csak ritkán, inkább nem élnék láncdohányossal, mert káros az egészségre(neki is, nekem is).

Piálni mértékkel.

Viszont azért heti egy társasági este kellene, plusz hétvégén legalább egy nap aktív pihenés.

Nekem túl nyugis vagy, viszont rengeteg olyan embert tudnék, akinek tökéletes.

2015. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!