Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik gyerekes nőkkel ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik gyerekes nőkkel ismerkednek azok mit gondolnak a helyzetről?

Figyelt kérdés
Ha egy nőnek gyereke,gyerekei vannak aki velük ismerkedik legyen ez csak szex vagy tarskapcsolat céljából ők mit gondolnak ezekről a nőkkel,helyzetről? Nem zavarja őket a nőnek a gyerekei? Vagy osszebaratkoznak vele és szeretik ugy mint egy csaladtagot? Hogy viselkednek a férfiak ilyen helyzetben? Próbálnak kettes programot összehozni a nővel,vagy gyerekkes programok mennek? Mennyire segítenek be a pasik a gyerekkel kapcsolatban?
2015. okt. 31. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, milyen kapcsolatot célzott meg a két fél. Ha csak szexről van szó, akkor a gyerekeknek nincs igazán jelentősége. Vannak nők, akik viszont új családot szeretnének, ahol a férfi a nő élettársa, és egyben a gyerekek új apja. Tisztázni kell az elején, ki mit vár a kapcsolattól, ne legyen félre értés.
2015. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit, engem nem zavar ha gyereke van. Egyszer kavartam egy ilyen lánnyal, és minden programunkon kettesben voltunk. A gyerekét a nagyszülők nevelték, szóval olyan volt mintha csak a kistestvére lenne.
2015. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A volt barátnőmnek van egy 10 éves kisfia. (Ő 33 én 36) A gyerek szeret engem, én is őt. Apaként el tudna fogadni, én is úgy viszonyulok hozzá, mint ha saját gyerekem lenne. A barátnőmet már így ismertem meg, mint egyedülálló, gyerekes szülő. 100%-ig elfogadtam, mert szeretem. A gyerekkel szoktam játszani, segítettem a tanulásban, jól elvagyunk.
2015. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyerekes nő vagyok, párom gyermektelen. 90%-ban kettesben csinálunk programokat, olyankor a gyermekem az apjával, vagy nagyszülőkkel van. Amikor a párom jön hozzánk, akkor meg nyilván itt van a gyerek is, néha hármasban csinálunk programot, játszunk, vagy mindenki csinálja a maga dolgát, egymás mellett. Nálunk ez nagyon jól működik.
2015. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!