Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a 40-es férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Szerintetek a 40-es férfiak vagy a 40-es nők ismerkednek könnyebben?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nők
2015. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfinak talán könnyebb már ilyen korban. Egyrészről egy férfi kb. 30 és 40 között éli a "fénykorát", tehát ekkor néz ki a legjobban, és ha normális esetről beszélünk akkor ebben a korban már van megfelelő egzisztenciája, anyagi háttere, lakása / háza, munkahelye, megfelelő ismertségi köre. És ugye egy férfinak még ha vannak gyerekei is + volt feleség, az se túl nagy gond. Ellenben egy 40-es nő már nehezebb helyzetben lehet, főleg ha eddig mindazon eredményeket, amelyeket az előbb említettem nem sikerült elérnie, mondjuk azért mert egyszerűen "háziasszony" volt. ÉS ehhez hozzájön az is, hogy mivel a férfi ilyenkor van a csúcson sokkal könnyebben összeszed jóval fiatalabb nőket. De nem biztos hogy így van, ez sok tényezőtől függ.
2015. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolóval értek egyet. A 40-esek között szerintem is a férfiaknak könnyebb.
2015. okt. 3. 23:20
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Végeztem egy statisztikát:

Létrehoztam több különböző korral ellátott facebook felhasználót és a korának megfelelő leg jóképűbb képet raktam be. A női felhasználók felhasználókénti ismerősök száma több mint 1000-lett 5 nap alatt a férfi képpel rendelkező felhasználók száma a 0-1 közé esett 1 hónap alatt. Társkereső oldalon azonos időben osztottam meg azonos tartalmú hirdetést. Ha ez a statisztika nem támasztja alá az első válaszom akkor legyen másnak igaza.

2015. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerek pár negyvenes nőt, aki hihetetlenül könnyen ismerkedik, a szó minden értelmében, tehát könnyedén is, és eredményesen is (nem tudom, kérdező, te konkrétan mire gondoltál). A negyvenes férfiak pedig, legalábbis azok, akik velem ismerkedtek eddig, szintén nagyon könnyen ismerkednek. Bár a mostani barátomról már-már lemondtam, neki ez valamiért nehezebben ment, pedig már jó ideje kerülgettük egymást.
2015. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a nők. Minden korosztályban.

A férfiaknak csak az esélyeik jobbak az előttem válaszolók által leírt dolgok miatt. És a sok elvált, elkeseredett anyuka is javítja a férfiak esélyeit. De ők is (ahogy mások) csak egy férfit akarnak, aki csendben, elvárások nélkül eltartja őket.

2015. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy tartja magát és kiket keres.
2015. okt. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsesz!

negyvenes elvált férfi vagyok, és a nők nagy része könyékig turkálhat a korosztályomban akkora a válaszék.

Lehet hogy a férfiaknak könnyebb elmenni randira, de sokkal nehezebb a dolga. legalább is ezt tapasztalom.

Az exem már rég randzik, olyankor én vigyázok a kicsire!

2015. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!